الهلال به قهرمانی در عربستان نزدیک شد

[ad_1]

ورزش سه: تیم الهلال با پیروزی پُر گل مقابل النصر بیشتر از همیشه به قهرمانی در فصل ۲۰-۲۰۱۹ نزدیک شد.

در آخرین و مهم‌ترین مسابقه هفته بیست و سوم لیگ حرفه‌ای عربستان، تیم رده دومی النصر که همگروه سپاهان در لیگ قهرمانان است، از ساعت ۲۲:۳۰ چهارشنبه شب در استادیوم ملک فهد مقابل الهلال صدرنشین و حریف آسیایی شهرخودرو قرار گرفت.

تیم الهلال در دقیقه ۳۵ روی ارسال زمینی محمد البریک و شوت زمینی و فنی سباستین جووینکو، ستاره ایتالیایی خود به گل رسید، اما النصر در دقیقه نخست وقت‌های اضافه نیمه اول سلطان الغنام با شوت تماشایی روی پا گل تساوی را زد تا دو تیم با تساوی به رختکن بروند.

بافتیمبی گومیس در دقیقه ۵۵ از روی نقطه پنالتی گل دوم الهلال را به ثمر رساند و در دقیقه ۶۰ کارلوس ادواردو در شلوغی محوطه جریمه النصر برای سومین بار دروازه این تیم را باز کرد تا در آستانه برتری قرار بگیرند.

گومیس که در تلاش برای رسیدن به صدر جدول گلزنان بود، در دقیقه ۸۰ ارسال پای چپ سالم الدوسری را با شوت سرضرب و دیدنی وارد دروازه النصر کرد تا الهلال به برتری پُر گل در خانه حریف مستقیم خود در صدر جدول برسد.

تیم الهلال با این پیروزی ارزشمند ۵۴ امتیازی شد و ضمن حفظ صدر جدول لیگ حرفه‌ای عربستان، فاصله خود با تیم النصر رده دومی را به عدد ۹ رساند تا شانس خود را برای کسب عنوان قهرمانی بیشتر کند.

[ad_2]

Source link