اضافه کردن گرما به صورت برای بهبود پوست و سفت کردن منافذ

[ad_1]

برای قرن ها زن زیاده روی در لوله را به عقب نگه نشانه هایی از پیری و به صلح کردند برای خواسته های روزانه زندگی. از جمله اقدامات صورت پرورش ممکن است شامل لایه برداری پوست, استخراج منافذ و استفاده از ماسک گل.

در حالی که چنین جوانان ایجاد غیر قابل انکار نرم تر و روشن تر و سالم پوست زن می تواند آمپر تا تاثیر زیبایی خود را, انجمن با در نظر گرفتن یک نشانه از فرکانس رادیویی پوست درمان.

فرکانس رادیویی درمان خوب جواب نمی مانند تکیه بر استفاده از الکترود به سطح پوست. این الکترود حرارتی لایه های عمیق تر پوست که به نوبه خود جلوتر الیاف کلاژن و استنباط بیشتر به نگاه جوان به پوست است. در طول درمان پوست است که به طور همزمان سرد به دلیل فرکانس رادیویی درمان تقاضا مقادیر زیادی از حرارت متمرکز شده.

فرکانس رادیویی درمان هر چند مفید دارای اشکالاتی است که شامل قیمت و درد همراه با گرما جریان. خوشبختانه شما می توانید اضافه کردن بیشتر دعوت سطوح از گرما به صورت خود را با استفاده از یک لیف حمام بخار.

مانند یک فرکانس رادیویی درمان یک لیف حمام بخار ساطع می کند (بسیار کوچکتر) بسته های حرارتی است که می تواند کمک به سفت شدن پوست. بر خلاف رادیو فرکانس درمان شما می توانید با استفاده از بخار لیف روش در خانه و آن طول می کشد تنها دو دقیقه برای استفاده است.

فرکانس رادیویی درمان جایگزین با لیف حمام بخار

برای بهره مندی از لیف حمام بخار پاک کردن صورت خود را با یک پاک کننده ملایم. در حال حاضر, محل, پاک, لیف حمام مرطوب در مایکروویو در بالا reheat تنظیم برای 45 ثانیه. اجازه دهید پارچه سرد برای 10 ثانیه. ذخیره کردن لیف حمام خود را به صورت کامل و اجازه می دهد که افزایش بخار به حذف نهفته مواد زائد از منافذ پوست شما. شما می توانید شستشو لیف و تکرار مایکروفر بخار مرحله دوباره به پوست شما یکی دیگر از پاک کننده عمیق احساس.

علاوه بر کمک به شرکت و پاکسازی پوست صورت گرما گویا دیگر اثر درمانی. خارجی اعمال گرما کمک می کند تا به حداقل رساندن اندازه منافذ با کاهش نفت ترشح.

کاهش بیش از حد نفت ترشح با گرما

برای مثال یک مطالعه اخیر در پوست عمل جراحی نشان داد که استفاده از گرما الکترود به زنان منافذ پوست کاهش می یابد خود را به طور کلی مقدار نفت صورت ترشح 31٪. در این مطالعه زنان دریافت لمس با 40 وات ساطع الکترود دوم تقسیم شد.

شش ماه پس از این منافذ اولیه گرمایش جلسه بازگشت داوطلبان متوجه شده است که پوست خود را به سطح روغن ترشح هنوز کاهش نسبت به سطوح قبل از برقی حرارتی.

کاهش منافذ دفع است در دراز مدت سود مداوم صورت لیف حمام بخار. دلیل این است که به عنوان یک گزارش از مجله بین المللی پوست اشاره می کند یکی از نتایج غیر منتظره از یک صورت ناخواسته ضایعات آکنه است. با استفاده از حرارت صورت روغن ترشح می شود کاهش می یابد و جوش شیوع بیماری به حداقل برسد.

شما لازم نیست که صبر کنید تا زمانی که شما به اندازه کافی زمان برای خودتان را به صورت کامل. در واقع شما می توانید دزدکی حرکت کردن پوست سفت اثر حرارت خود را به مراقبت از پوست رژیم یک بار در روز با استفاده از فرکانس رادیویی جایگزین درمان – بخار لیف حمام. سپس مشاهده چه مدت آن طول می کشد را برای شما به تجربه محکم تر پوست.

من امیدوارم که آن را بسیار کمتر از معمول شش ماه است که مورد نیاز است برای دیدن کامل بهبود افتادگی پوست با فرکانس رادیویی درمان است.

منابع:

Khanna, N و Datta Gupta S. جوانی ماساژ صورت – زهر یا مزیت? International Journal of Dermatology; جولای 2002; جلد 41, شماره 7, صفحات, 407-410.

کوبایاشی, Toshio و شینجی Tamada. انتخابی Electrothermolysis غدد سباسه: درمان صورت سبوره. پوست عمل جراحی; فوریه 2007, جلد 33, شماره 2, صفحات, 169-177.

[ad_2]