اصلا خرید کلمبیا لو لو می دوم چادر گنبد قبل از خواندن این نقد و بررسی!

[ad_1]

این لو لو می دوم گنبد چادر می خوابد پنج نفر. آن را بسیار بزرگ برای خانواده خود را از پنج و نه تنها آن را بزرگ, اما آن را نیز دارای یک سیکلون سیستم تخلیه گاز و GoBe خشک باران سیستم حفاظت. این لو لو می دوم گنبد چادر به سیستم تهویه است که فقط برای شما, عمدتا به دلیل شما فقط عشق به احساس خنک و راحت هنگامی که شما در داخل چادر خود را. با لو لو می دوم گنبد چادر را تهویه, شما را از لذت بردن آرام و بی سر و صدا روز حتی در یک روز گرم تابستان. و در حال حاضر شما ممکن است فکر اگر چه تغییرات آب و هوا و شروع به باران ؟ خوشبختانه لو لو می دوم گنبد چادر GoBe خشک نهایی باران سیستم حفاظت. شما در حال حاضر اطمینان که وجود خواهد داشت بدون نشت اگر شروع به ریختن بیرون. باران پور می تواند تمام شب طولانی شما و خانواده خود را امن خواهد بود و خشک در داخل به عنوان باران نمی خواهد پیدا کردن راه خود را در داخل خود را لو لو می دوم گنبد چادر.

شما هنوز هم بازرسی چادر گنبد و سپس شما متوجه است که لو لو می دوم چادر گنبد وزن تنها دوازده پوند است. این همچنین شامل یک فضای ذخیره سازی بزرگ با دو قالبهای خارجی برای ذخیره سازی چند جیب داخلی و یک دنده لافت برای بسته بندی خود را در کمپینگ تجهیزات توشه یا فقط اشیاء با ارزش خود را. در ذهن خود شما گفت: من هنوز هم می خواهید به من و قهوه و حتی زمانی که من کمپینگ نگران نباشید زیرا شما می توانید نوشیدنی خود را از قهوه و فنجان به فنجان های متعدد دارندگان که در دسترس هستند در لو لو می چادر گنبد. این جام دارندگان همچنین می تواند استفاده شود برای گرم نگه داشتن قهوه و خود را سرد نوشابه یا بطری های آبجو. این لو لو می دوم گنبد چادر نیز بسیار آسان به راه اندازی و همچنین پلی استر taffeta بدن, باران پرواز و یک اردوگاه پورت برای شما کابل گذشت. این چادر گنبد نیز آمده رنگی در یک فسیلی کربن و بوا ترکیب.

این لو لو می دوم ویژگی های یک بزرگتر باران پرواز از سلف خود چیزی است که شما قطعا درک زمانی که غیر منتظره طوفان رول از طریق اردوگاه خود را. بعلاوه کل چادر طول می کشد استفاده از GoBe خشک باران سیستم حفاظت. ماندن خشک یکی از مهم ترین عناصر در بهره گیری از یک محیط امن و راحت سفر کمپینگ و این سیستم تضمین می کند که هیچ آب sneaks را به چادر به تهدید این. اضافه کردن به راحتی از این چادر سیکلون سیستم تخلیه گاز طراحی شده است که به نگه داشتن هوای تازه در گردش در سراسر چادر. اضافی جریان هوا ارائه شده توسط این ویژگی را در مفید آمده است در یک محافظه کار خفقان شب تابستان و یا درست بعد از یک رگبار زمانی که همه لباس های خود را و دنده خیس هستند. راه اندازی لو لو می دوم است که با تسهیل رنگی فایبر گلاس قطب و آستین.

اجازه دهید من به شما نشان می دهد چه صاحبان فعلی باید در مورد آن می گویند:

من باید یک نقطه روشن در اینجا. من با استفاده از چادر در بسیاری از موارد و تقریبا همیشه از آن استفاده شده است در شرایط بارانی. در برخی موارد این باران بود پایین آمدن وری. و هر زمان من نشسته بود و تعجب می کنم وقتی که آب شروع به راه آن از طریق پنجره درز لباس یا زیپ. هرگز اتفاق افتاده است!! تنها زمان آب ساخته شده است آن را به چادر بود که یک رگبار وزید از سمت پشت چادر و آب تراوش کرده از طریق درز که در آن “دستورالعمل” که در آن دوخته شده به درز در پشت پنجره.

[ad_2]