اسید قلیایی تعادل و پانکراتیت مزمن

[ad_1]

چه رابطه ای بین اسید و قلیایی تعادل و پانکراتیت? وجود دارد یک لینک مستقیم بین این شرایط است. می گویند بیشتر کل بدن اسیدی می تواند باعث پانکراتیت.

همه چیز آنچه که ما می خوریم می رود به معده و سپس نیمه هضم غذا حرکت می کند به اثنی عشر; اولین قسمت از روده کوچک. در اینجا پانکراس آنزیم های هضم ترین پروتئین ها و کربوهیدرات ها و 90 درصد از چربی است.

آنزیم های پانکراس می تواند به هضم مواد غذایی تنها اگر pH در اثنی عشر خواهد بود بیش از 7.0 در نتیجه قلیایی. شما می توانید خوردن غذاهای سالم در جهان است, اما اگر شما لازم نیست که محیط قلیایی داخل اثنی عشر آنزیم های پانکراس قادر به انجام کار خود را و سوء هاضمه رخ می دهد.

مواد غذایی هضم نشده را جمع آوری در روده تخمیر توسط باکتری ها و مخمر باعث گاز و نفخ و سوزش سر دل و گرفتگی. بی شماری سمی تولید شده در طول تخمیر باعث سوزش داخلی و سمیت. ما زنده تلاش برای خلاص شدن از شر این زباله اما تنها دو جهت برای آن: تا به دهان یا پایین به مقعد است. اگر سمی مواد غذایی هضم نشده حرکت می کند تا آن منجر به تهوع و استفراغ و سوزش سر دل فوقانی شکم درد چه بسیار شبیه به علائم پانکراتیت مزمن. اگر این سمی هضم نشده توده پایین حرکت می کند آن منجر به سوزش, اسهال, یبوست, روده, التهاب و کاهش درد شکم چه بسیار شبیه به علائم سندرم روده تحریک پذیر (IBS) در افراد مبتلا به پانکراتیت مزمن.

اسیدی تغییرات در بدن اسید تعادل نیز تولید و تغییرات قابل توجهی در بیوشیمی از صفرا. آن شناخته شده است صفرای تولید شده توسط کبد و صفرا کمک می کند تا به هضم چربی ها. همچنین از طریق صفرا و کبد و حذف چربی-محلول سموم از بدن مانند فلزات سنگین کلسترول الکل و مواد مخدر و داروها ،

اگر صفرا گرفتن اسیدی موجود زنده نمی تواند به درستی هضم چربی, بنابراین غذاهای چرب باعث ناراحتی احساس پری و درد و حالت تهوع. بعلاوه اسیدی صفرا می شود بسیار تهاجمی مایع سمی است که موجب تحریک روده دیوار, علل زخم معده و راه اشتباه ترافیک برای صفرا; رفلکس.

مهاجم مخلوط اسیدی صفرا و اسیدی پانکراس آب مخلوط با سمی مواد غذایی هضم نشده به دلیل تشنجی انقباضات روده دیوار انداخته است تا به معده و مری. آن است که همراه با شدید و مداوم سوزش سر دل. این یک تصویر واقعی از آنچه اتفاق می افتد در دستگاه گوارش اگر بدن اسیدی می شود و همچنین لوزالمعده آب و صفرا.

چه داخل لوزالمعده در مورد بیش از حد اسیدیته و چگونه آن را مربوط به پانکراتیت? چند مشکل به خصوص مهم است که بدانید در مورد پانکراس. اولین مشکل لوزالمعده قلیایی است غده; پانکراس آب ترین محلول قلیایی در بدن را با pH 8.3-8.5.

به پانکراس آب به قلیایی لوزالمعده طول می کشد و بی کربنات سدیم و برخی مواد معدنی از خون است. اگر کل بدن اسیدی رخ می دهد مقدار بی کربنات و قلیایی مواد معدنی موجود در خون کاهش می یابد بنابراین لوزالمعده نمی تواند آنها را تولید نرمال قلیایی پانکراس آب. به عنوان یک نتیجه pH پانکراس آب گرم کمتر از 7.0; آن است که گرفتن اسیدی.

مشکل دوم لوزالمعده منحصر به فرد ارگان در بدن ما است. وجود دارد هیچ ارگان در بدن ما به عنوان پانکراس است که می تواند ایجاد خود تخریب. لوزالمعده است که تنها یک عضو است که می تواند خود را از بین ببرد. به طور معمول لوزالمعده تولید بسیار قوی گوارشی آنزیم های پانکراس در یک فرم غیر فعال. در مورد اسیدیته دستگاه گوارش آنزیم های پانکراس شروع به فعال کردن در داخل لوزالمعده باعث خود هضم; پانکراتیت.

خود هضم منجر به التهاب پانکراس بافت آن را از بین می برد و ساختار و کشته شدن سلول های پانکراس. با قیاس آن است که قابل ملاحظه ای شبیه به فاجعه اتمی در راکتور هنگامی که آن شروع به ذوب شدن و از بین می برد خود را. بلایای طبیعی در فوکوشیما در ژاپن و چرنوبیل در اوکراین هستند به عنوان مثال از خود تخریب. اسیدیته جان لوزالمعده در بسیاری از راه های که من شرح داده شده در کتاب ها و مقالات. بنابراین شفا اقدامات در مورد پانکراتیت مزمن نیاز به تمرکز بر روی اسید تعادل است.

بسیاری از تحقیقات و مقالات پزشکی ادعا می کنند که در پانکراتیت مزمن پانکراس آب گرفتن اسیدی; بنابراین آن را می سازد اسیدی محیط در اثنی عشر. اسیدیته در اثنی عشر به معنای کم هضم است. چه کار باید کرد ؟ ترمیم طبیعی اسید تعادل در بدن بسیار مهم است برای همه افراد با سوء هاضمه به طور خاص برای افراد مبتلا به پانکراتیت مزمن.

از مدرسه شیمی شناخته شده است که برای خنثی کردن اسیدیته آن مورد نیاز است قلیایی و مواد معدنی و بی کربنات. بدن قادر به تولید این مواد; بنابراین ما نیاز به آنها را به طور طبیعی از غذاهای قلیایی, شفا, آب معدنی, تلفن همراه منیزیم و پتاسیم مکمل.

اروپایی پزشکان شناخته شده اند این کار را برای صدها سال. در سراسر اروپا وجود دارد بسیاری از سالم معدنی چشمه های معدنی که در آن مردم نوشیدنی شفا آب معدنی برای چندین اختلالات گوارشی. ترین تحقیق است شفا آب معدنی از معروف حرارتی بهار در کارلووی واری در جمهوری چک. 500 سال مردم به استفاده از این هدیه ای منحصر به فرد از زمین است.

250 سال پیش پزشکان در کارلووی واری پیشنهادی برای تبخیر آب را واقعی کارلووی واری چشمه های نمک برای استفاده در خانه. اروپایی پزشکان ثابت کرد که آب معدنی تهیه شده از اصل کارلووی واری چشمه های نمک دارای خواص درمانی است که شبیه به آب چشمه. با توجه به تحقیقات پزشکی کارلووی واری شفا آب معدنی است و بسیار مفید برای افراد مبتلا به پانکراتیت مزمن گوارشی و اختلالات کبدی.

چگونه برای به دست آوردن یک ایده است که ارگانیسم اسیدی یا قلیایی? اگر بدن بیش از اسیدی آن را تلاش برای حذف مواد اسیدی از طریق مایعات بدن مانند بزاق و ادرار. اندازه گیری توسط تورنسل کاغذ از بزاق و pH ادرار ممکن است با باز کردن پنجره داخل بدن اسید تعادل است. اگر خود را در بزاق و ادرار pH کمتر از 6.6 بدن شما احتمالا اسیدی است. در عمل من, من می توانید ببینید که بسیاری از تغییرات مثبت در مردم سلامت دستگاه گوارش پس از عادی سازی اسید و قلیایی تعادل در بدن

قلیایی طبیعی رژیم غذایی سالم است به خصوص برای یک فرد مبتلا به پانکراتیت مزمن. من شرح این جزئیات در کتاب است. بدتر از دشمن برای التهاب پانکراس از الکل است. لطفا نه اثبات آن را در خودتان. وجود دارد خوب نیست و امن دوز از الکل برای افراد مبتلا به پانکراتیت مزمن.

هفتاد درصد از پانکراتیت مربوط به مصرف الکل به دلیل الکل سمی مواد اسیدی است که فعال کردن آنزیم های گوارشی در داخل لوزالمعده است. هر فوقانی شکم درد به ویژه پس از نوشیدن الکل می تواند بسیار مشکوک به حمله خفیف از پانکراتیت; آن نیاز به ارزیابی پزشکی. پس از پانکراتیت تشخیص داده شد نگه داشتن راست کمی قلیایی اسید تعادل است نه لوکس. آن حیاتی است.

اطلاعات در این مقاله ارائه شده است برای آموزش مقاصد اطلاعاتی تنها. آن در نظر گرفته شده است به عنوان یک جایگزین برای تشخیص و درمان و مشاوره واجد شرایط و دارای مجوز حرفه ای.

[ad_2]