استفاده از تصفیه کننده هوا در امکانات مراقبت از بهداشت

[ad_1]

موثر ضد عفونی و زیست محیطی در نازایی است از اهمیت بهداشت و درمان در هر محیط. این مهم است که برای حفظ سلامت بیمار و محافظت از کسانی که ضعف سیستم ایمنی بدن. بنابراین نکته این است که امکانات بهداشتی باید عاری از آلاینده های مضر است. در این مقاله ما می رویم به بحث در مورد اهمیت تصفیه کننده هوا برای امکانات بهداشتی. خوانده شده در برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

با موثر تصفیه کننده هوا ممکن است به حذف ذرات از منابع زیر:

  • درون زا منابع: این آلاینده های هوابرد تبدیل از طریق منابع مختلف مانند بسته بندی, تامین, گل, میوه, پوشاک و بازدید کنندگان است.

  • هوابرد منابع: این معدنی و بیولوژیکی آلاینده ها را وارد کنید و امکانات بهداشتی از طریق سیستم های تهویه پنجره ها و درها.

پس چه راه حلی برای این مشکل ؟ اول از همه این مهم است که به نگه داشتن در ذهن که این ذرات هوابرد هستند خوب نیست و برای سلامت خود را. اگر شما به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن شما ممکن است رنج می برند بسیاری با توجه به طولانی مدت قرار گرفتن در معرض هوا کثیف است. شما ممکن است حتی بیشتر در معرض خطر اگر شما از آسم رنج می برند و دیگر شرایط تنفسی.

در یک مرکز بهداشت و درمان انواع تصفیه کننده هوا استفاده می شود برای اطمینان از پاک شدن محیط زیست است. اما یکی از رایج ترین سیستم های تصفیه هوای هپا با استفاده از سیستم های تصفیه. این دستگاه های نصب شده در مکان های مختلف در سراسر کل تسهیلات است. داده شده در زیر برخی از رایج ترین مکان است.

  • جداسازی اتاق ها و مناطق که در آن بیماری های عفونی هستند به احتمال زیاد به گسترش

  • ترکیب داروخانه

  • تجهیزات اتاق

  • آزمایشگاه تحقیقات

  • اتاق عمل

  • اتاق درمان

تصفیه کننده هوا می تواند به همان اندازه موثر است که آیا آنها در حال نصب در کوچک یا بزرگ امکانات. بیایید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های خود را در این امکانات.

واحدهای بزرگتر بزرگتر فیلترهای هپا. آنها نصب شده اند در جریان هوا در سیستم های تهویه مطبوع و بخاری. جریان هوا از سیستم تهویه مطبوع عبور از فیلتر هپا واحد. در طی این فرآیند آلاینده های حذف شده از داغ و یا سرد.

در مقیاس کوچک تصفیه تنهایی واحد است. آنها قرار داده شده در آن مناطق از امکانات اضافی که در آن درجه تصفیه مورد نیاز است.

نگه داشتن در ذهن است که فیلترهای هپا در این تصفیه کننده هوا باید تحت نظارت و جایگزین در یک مد به موقع به منظور جلوگیری از تجمع خاک و گرد و غبار و دیگر آلاینده های. این چیزی است که فیلترهای HEPA کاملا ضخیم. بنابراین آنها می توانید

کاهش سرعت جریان هوا در سیستم های است که می تواند باعث خرابی و یا اختلال در عملکرد. بنابراین آنها باید نصب شود با کمک های ویژه و نصب قاب و اجزای دیگر.

پس از تمیز کردن هوا بسیار مهم در هر گونه امکانات پزشکی مطمئن شوید که این سیستم ها طراحی شده قرار داده شده و تحت نظارت خرید یک حرفه ای است. مطمئن شوید که شما نصب تصفیه هوا واحد است که بسیار آسان برای نصب, بازرسی, نظارت و تعمیر. قبل از اینکه شما یکی از آن مهم است که شما مشورت خوب و حرفه ای است.

این بود مقدمه ای بر اهمیت تصفیه کننده هوا برای امکانات بهداشتی. اگر شما از یک مرکز مراقبت های بهداشتی برای مدیریت, مطمئن شوید که شما دریافت بهترین تصفیه کننده هوا برای دیدار با نیازهای خود را به صورت منظم.

[ad_2]