استرالیایی معروف Underinsured یک مشکل جدی روبرو کل کشور

[ad_1]

اگر چه آن را یک موضوع چند راحت بحث در مورد زمانی که بیماری های غیر منتظره آسیب و یا مرگ یک دوست اعتصابات و شخصی خود را بیمه کافی برای پوشش تمام هزینه های مربوط به آسیب های احساسی مرکب پیامدهای مالی می تواند طیف وسیعی از استرس زا به فاجعه بار است.

تنها چهار درصد از کل استرالیا جمعیت با فرزندان را بیمه کافی برای محافظت از خود و خانواده خود را. یک گروه از مطالعات منتشر شده توسط سرمایه گذاری و خدمات مالی انجمن (IFSA) در ادعای پرداخت از 13 بیمه عمر شرکت داشت که متوسط پرداخت شد به طور قابل توجهی پایین تر از نیازهای مالی و ایجاد ضرر و زیان متحمل شده است.

چند عید باید از این منابع مالی برای پوشش هزینه های غیر منتظره زندگی خطرات و در عین حال بیش از حد بسیاری از همین حالا باید یک برنامه ریزی در محل است که حفاظت از امنیت مالی خود و شیوه زندگی در صورتی که نان آور درآمد به طور ناگهانی می شود قادر به کار با توجه به بیماری و آسیب و یا مرگ.

Multicover بیمه – است که پوشش که شامل بیمه عمر, درآمد, حمایت بیمه تروما بیمه (نیز نامیده می شود بیماری بحرانی بیمه) و بیمه از کار افتادگی – است یک اولویت برای بسیاری از خانواده های استرالیایی و در عین حال داشتن multicover بیمه در محل و اساسی است به خوبی برنامه ریزی مالی.

در یک اقتصاد است که بسیاری از تلاش برای پایان می رسد دیدار, بیمه, است که اغلب در نظر گرفته هزینه های غیر ضروری به عنوان بسیاری از استرالیایی را یک “او خواهید بود حق” رویکرد به برنامه ریزی. حقیقت این است که multicover بیمه حیاتی برای امنیت مالی اما متاسفانه برای بسیاری از این تحقق آشنا نیست تا زمانی که آن را بیش از حد دیر است.

برنامه ریزی مالی است و نه فقط برای ثروتمند. آن است که یک فرآیند مهم است که شناسایی ما اهداف مالی و اهداف بلند مدت و نقشه چگونه ما قصد داریم برای رسیدن به این اهداف و مقاصد. بخشی از معقول برنامه ریزی مالی است که شناسایی آن دسته از وسایل نقلیه از حفاظت از ثروت و ایجاد نقاط عطف زندگی و برنامه ریزی برای احتمالات. هنگامی که در محل یک فرد مالی طرح از جمله multicover بیمه باید به صورت دوره ای تجدید نظر شده برای مطابقت با نیازهای خود را در هر مرحله زندگی, تنظیم برای ریختن عناصر دیگر مورد نیاز در حالی که ترکیب جدید مورد نیاز است.

چگونه یک تعیین سطح multicover بیمه آنها نیاز به مطمئن شوید که خود و خانواده و شیوه زندگی امن هستند که غیر قابل تصور اتفاق می افتد ؟ به منظور مقایسه multicover طرح بیمه مهم است به دانستن آنچه که پوشش شما نیاز دارید را با توجه به نیازهای خود و خانواده خود را.

مثلا یک کار زن و شوهر در اواسط 30 با دو فرزند جوان ممکن است نیاز به برنامه ریزی برای منافع 10 تا 13 برابر ارزش خود را از درآمد مشمول مالیات در مورد درآمد خود را به طور ناگهانی قطع با توجه به مرگ یا معلولیت. اگر شما کسب درآمد تمام وقت حقوق و دستمزد $50,000 این ترجمه به دلار 500.000 $600,000 در زندگی پوشش بیمه به منظور محافظت از خانواده خود زندگی اگر شما به از دست دادن زندگی خود را.

پدر و مادر خود را در اواسط دهه 40 که کار تمام وقت, درآمد 50000 دلار در هر سال با کودکان در خانه ممکن است نیاز به پوشش بیمه زندگی در 300.000 دلار به $450,000 محدوده. این متفاوت است و وضعیت شخصی خود و نیازهای خود باید مورد بحث با مجوز بیمه متخصص.

بسیاری از مردم زندگی خود را با این نگرش که ” آن را نمی خواهد اتفاق می افتد به من گفت:” تا زمانی که چیزی اتفاق می افتد. این نشان دهنده جدی عدم آگاهی از اثرات غیر منتظره مرگ و جراحت یا بیماری می تواند در یک خانواده است. بیش از حد چند استرالیایی گرفته اند زمان برای یادگیری در مورد هزینه های واقعی از multicover بیمه اغلب به این دلیل که آنها به اشتباه متوجه آن می توان گران. مشكل این است که درک است که بیمه شده است بیش از حد پیچیده و اساسی ناراحتی بسیاری از افراد احساس می کنم وقتی که می آید به بحث در مورد از دست دادن و مرگ و میر. آنها به سادگی را انتخاب کنید و در مورد آن فکر می کنم.

تروما بیمه پرداخت یک مبلغ یکجا از پول در این رویداد از یک بیماری عمده و یا بیماری هایی مانند حمله قلبی و سرطان و سکته مغزی و از دست دادن اندام فلج و یا دیگر رویداد پزشکی توضیح داده شده در سیاست. متوسط سن استرالیا دچار سانحه شرایط پزشکی است که یک جوان از 42 سال. با ضربه بیمه در محل شما می توانید تعداد در مالی تحت پوشش از طریق دوره بهبود را برای خود و خانواده خود را. تروما بیمه پرداخت می کند پس از دریافت تشخیص و یا در عرض یک یا دو هفته از بازمانده یک آسیب یا بیماری است که ارائه شده شما غیر فعال است بسته به ارائه دهنده.

هنگامی که یک رویداد پزشکی منجر به کل و از کار افتادگی دائم و ناتوانی بیمه ارائه خواهد شد یکجا سود تا 5 میلیون دلار برای کمک به شما مسئولیت مالی. پوشش از کار افتادگی نیز می تواند کمک با هر تنظیمات شما نیاز به ایجاد به منظور مقابله با شرایط ناشی از ناتوانی مانند توانبخشی, درمان و هر گونه تجهیزات ویژه شما ممکن است نیاز.

حفاظت از درآمد بیمه طراحی شده است برای محافظت از درآمد خود را در صورتی که شما قادر به کار به علت بیماری یا آسیب است. در نظر گرفتن تاثیر از دست دادن درآمد خود را خانواده خود را اگر شما به طور ناگهانی شد قادر به کار. حفاظت از درآمد بیمه کاهش نگرانی بیش از پرداخت قبوض و قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است.

Multicover بیمه است و متناسب با هر فرد و خانواده خاص نیاز دارد و باید مورد بررسی به طور منظم با مجوز متخصص بیمه تا مطمئن شوید که آن را در ادامه برای دیدار با نیازهای شما.

استرالیایی ها که در حال underinsured هستند در معرض خطرات جدی است. Multicover بیمه نمی تواند جلوگیری از فاجعه از اتفاق می افتد. آنچه در آن می توانید انجام دهید این است که ارائه کمک های مالی به طوری که شما و خانواده شما را برای زنده ماندن اگر شما دیگر نمی تواند کار کند. دارایی های خود را بهتر محافظت می شود هزینه های زندگی خود را ساده تر خواهد شد برای دیدار با خانواده خود خواهد بود امان از عذاب است که می آید زمانی که از دست دادن یا آسیب از یک دوست است بدتر ساخته شده توسط بحران مالی.

MultiCover است ارجاع خدمات و ارائه دهنده خدمات مالی. این اطلاعات در وب سایت ما و دیگر اسناد و مدارک است که به طور کلی طبیعت تنها و نه به حساب شخصی خود و وضعیت مالی نیاز دارد و یا هدف. هیچ یک از این اطلاعات یا باید تلقی به تشکیل مالی و/یا سایر مشاوره برای خرید یک محصول و یا خدمات است. ما به شدت توصیه می کنند که شما به دست آوردن حرفه ای مشاوره قبل از خرید هر محصول بیمه و/یا خدمات. لطفا برای دیدن سایت ما شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی برای اطلاعات بیشتر.

[ad_2]