ارسال کارت بررسی است – ارسال کارت های واقعی و یا اعتیاد به مواد مخدره?

[ad_1]

ارسال کارت های ایجاد شده توسط Kody Bateman در سال 2004 در شهر سالت لیک ایالت یوتا افزایش یافته است از $ 800,000 / سال کسب و کار به یکی تبدیل بیش از 70 میلیون دلار در سال 2009.

در حالی که این رشد سرسام آور است ما نیاز به درخواست “است ارسال کارت یک کلاهبرداری?” یا در حال مشتریان و توزیع کنندگان درگیر شدن در یک معامله ؟

در این ارسال از کارت های نقد و بررسی ما می رویم به نگاهی به آنچه این شرکت چه در پشتیبانی و آموزش داده می شود برای توزیع کنندگان و کیفیت محصولات خود هزینه های درگیر و آنچه نقص مشهود در کسب و کار. در پایان شما'قادر خواهید بود به را تشکیل می دهند ذهن خود را اگر شما می خواهید برای دریافت درگیر یا به عنوان یک مشتری و یا یک توزیع کننده.

Kody Bateman, شروع کسب و کار پس از عبور از برادر خود را زمانی که او متوجه شد که در یک اقدام باعث شد با ارسال یک کارت دشوار است برای بسیاری از مردم است. هنگامی که یک باعث وارد سر خود را اغلب می گذرد فقط به عنوان سریع آنجا که معمولا یک فرد می کند't باید یک کارت دستی در خانه و یا آنها را خاموش واقعیت داشتن برای رفتن به یک فروشگاه پارک ماشین خود را پیدا کردن یک کارت, نوشتن پیام خود را و سپس رفتن به اداره پست, منتظر در صف برای خرید یک تمبر و در نهایت ارسال کارت خود را. اکثر مردم می گویند “من'll انجام دهید که فردا” اما متاسفانه آن روز هرگز نمی آید و قلبی خود را فکر است نه بیان به پتانسیل خود را دریافت.

ارسال کارت ارائه می دهد مشتریان و یا توزیع کنندگان یک فروشگاه مجازی خدمات است که می تواند عمل از هر نقطه در جهان به موجب آن آنها می توانید یک کارت را انتخاب کنید از بیش از 10 ، 000 انتخاب ایجاد یک پیام شخصی خود دست نوشته ها یک عکس را انتخاب کنید یک دریافت کننده و ارسال را کلیک کنید بر روی کامپیوتر خود.

ارسال کارت های تیم و سپس چاپ کارت خود را قرار می دهد یک تمبر بر روی آن و نوشته های آن را برای آنها است. چاپ رخ می دهد در ایالت یوتا و استرالیا است. توزیع کنندگان و مشتریان می توانند با استفاده از این شرکت مدیر کمپین از ویژگی های است که اجازه می دهد تا مردم را به ایجاد کارت انتخاب کنندگان و کسانی که کارت ارسال شده در تاریخ آینده است.

این سرویس برای تلفن های موبایل جذاب است اما محصول نهایی کیفیت ؟ کارت GSM با کیفیت است که همان استفاده شده توسط همه تولید کنندگان عمده کارت اما به عنوان مخالف به 'کردن قفسه' کارت های ارائه شده توسط مشخصه کارت و آمریکا, کارت پستال, ارسال کارت محصولات می تواند شخصی با شما خود پیام است. شما حتی می توانید اضافه کردن عکس به کارت خود را بیشتر لمس شخصی. آپلود شده توسط خود را در دست نوشتن شما می توانید صرفه جویی در وقت زمانی که 'نوشتن' کارت در جرم است.

با بیش از 8 میلیارد کارت فرستاده سالانه در ایالات متحده آمریکا به تنهایی وجود دارد بسیاری از رقابت. مشخصه کارت و کارت پستال آمریکایی تسلط بر بازار فیزیکی کارت پستال. Blue Mountain کارت و 123 کارت پستال ارائه کارت خدمات است که هم محبوب است. ارسال کارت طول می کشد علامت + از این شرکت ها با ارائه یک سرویس آنلاین است که به تولید فیزیکی کارت های با کیفیت فقط با کلیک کردن بر روی ارسال بر روی کامپیوتر شما.

کارت هزینه ها متفاوت است اما به طور کلی طیف وسیعی از $ 3 تا 6 دلار برای یک کارت با کیفیت. به عنوان یک توزیع کننده عمده فروشی یا مشتری از ارسال کارت, کارت های خود را هزینه فقط 62 سنت. این شرکت همچنین شامل شما اول 100 کارت با این بسته زمانی که شما شروع به.

شروع با ارسال کارت می تواند به عنوان کمی به عنوان $ 9.80 دلار به عنوان یک خرده فروشی مشتری. این اجازه خواهد داد که شما را به 'قرار دادن پا در آب' و محاکمه این شرکت است. شما don't دریافت تمام ویژگی های این محصول و کارت های خود را به شما هزینه خواهد شد $ 2 هر. خرده فروشی حساب مشتری به شما 10 کارت در بسته گنجانده شده است.

مشتریان ترجیح می توانید به دست آوردن یک بسته برای 31 دلار در هر ماه است. هزینه های کارت در حال حاضر کاهش به 31 سنت برای هر واحد. به طور معمول یک کارت هزینه خواهد شد 62 سنت بدون عکس های شخصی.

اما اگر شما در کسب و کار کوچک مانند املاک و مستغلات, خدمات مالی, وام مسکن, وام, پزشکی, بهداشت و زیبایی, سپس این ترجیح مشتری بسته است که شما بهترین معامله. هزینه هر کارت است که در حال حاضر 62 سنت و شامل تمام ویژگی های. برای کسانی که مایل به شروع یک ارسال کارت های کسب و کار و سپس شما باید برای به دست آوردن کارآفرین بسته در $ 295. این بسته شامل همان مزایای عمده فروشی بسته اما شامل یک توزیع کننده کیت اجازه می دهد تا شما را به انجام کسب و کار.

در حال حاضر به این نقطه, شما شاید فکر کردن که از ارسال کارت به نظر می رسد مانند یک سرویس بزرگ و یا کسب و کار. اما آنچه نقص وجود دارد ؟

خوب شما نیاز به سازماندهی شود تا حدی با این سرویس. ارسال کارت هنوز هم متکی به خدمات پستی کشور. در دروغ وجود دارد برخی از مسائل. خدمات پستی می تواند غیر قابل اعتماد بودن دیر و اغلب منوط به داشتن اعتصاب. پیام در اینجا ارسال کارت های خود را در اوایل. شما باید بودجه برای حدود 5 روز از جمله چاپ و زمان و پستی زمان.

انسان نیز درگیر در فرایند است که می تواند در نهایت منجر به مشکلات. اشتباهات را می توان ساخته شده اما با ارسال کارت های آنها جبران می شود این شرکت اگر آنها در اشتباه هستند.

رایانه در زمان نیز اشکالات و با افزایش چاپ اجرا گاهی اوقات این مشکلات بیشتر رخ دهد. با این حال بر اساس بزرگتر تصویر گسترده تر از جمله اشکالات بسیار جزئی است.

پس از ارسال کارت معامله واقعی است ؟ خوب شما قضاوت کنید. قبل از اینکه شما درگیر شدن در هر گونه خدمات به عنوان یک مشتری و یا توزیع مطمئن شوید که شما آیا خود شما به دلیل سعی و کوشش.

با کسب و کار در تلاش برای کشف کردن که چگونه به ماندن در تماس با مشتریان خود را در شیوه ای مقرون به صرفه و یا افرادی که فقط مایل به ارسال قلبی در پیام به سرعت 8 میلیارد کارت در بازار است که قطعا در حال رشد است.

[ad_2]