ارسال آر اس اس خوردها – کمپرسی خسته کننده خوراک تسلیم!

[ad_1]

ارسال آر اس اس خوردها آر اس اس دایرکتوری می تواند درد واقعی برای مدیران و یا صاحبان کسب و کار که با استفاده از آر اس اس خوردها را به طور منظم محصول اطلاعیه ها و یا تبلیغاتی را ارائه می دهد. هنگامی که از تکنولوژی آر اس اس برای اولین بار در اینترنت ظاهر شد و در اواخر 90s استفاده بسیار محدود است. به عنوان زمان می گذرد آر اس اس خوردها به دست آورده اند بسیار شتاب به عنوان محتوای پیوند می شود به طور گسترده ای پذیرفته شده وسیله ای برای به روز رسانی محتوای وب سایت. اجازه دهید به بررسی استفاده از آر اس اس خوردها و به همین دلیل شما باید با استفاده از آر اس اس نرم افزار ارسال به ارسال آر اس اس خوردها.

آر اس اس مخفف یا مخفف Really Simple Syndication. آر اس اس خوردها در XML فرمت فایل است که قابل خواندن نیست در آن صورت خام. به منظور برای شما برای مشاهده محتوای آر اس اس خوردها شما خواهد نیاز به یک خواننده یا خبرخوان به انجام این کار. وجود دارد بسیاری از آنلاین خوانندگان مانند یاهو Bloglines تبلیغ و غیره.

آر اس اس خوردها در درجه اول ایجاد شده برای ارائه محتوای پویا ie است که محتوای تازه و به روز رسانی. همانطور که می بینید بسیاری از اخبار مطبوعات با استفاده از آر اس اس خوردها به ارائه خوانندگان خود را با آخرین اخبار در بازار سهام, ورزش و اخبار جهان. شرکت های تجاری ارائه تغذیه به مشترکین به عنوان وسیله ای برای اعلام محصولات جدید و اخبار شرکت و یا به عنوان یک تبلیغات کانال. مدیران با استفاده از آر اس اس خوردها در وب سایت خود را به طوری که بازدید کنندگان می توانند همیشه به عنوان خوانده شده در مورد آخرین تحولات در وب موضوع و یا تو رفتگی در دیوار مانند پزشکی بازاریابی اینترنتی و یا حتی سهام حرکات.

مدیران سایت می توانند در ساخت آر اس اس خوردها از صفحات وب خود و ارسال آر اس اس خوردها به خاص تو رفتگی در دیوار دایرکتوری RSS برای توزیع. این است یک راه عالی برای رسیدن به مخاطبان هدف و به دست آوردن ترافیک قابل توجهی. موتورهای جستجو هستند که نه تنها مکان برای گرفتن ترافیک رایگان. زمانی که مدیران خود را لیست آر اس اس خوردها در خوراک RSS دایرکتوری بازدید کنندگان به این دایرکتوری ها ممکن است مانند آنچه که آنها در حال مطالعه و بازدید از وب سایت پدر و مادر. در یکی دیگر از نکته جالب تغذیه ممکن است همزمان با همکار مدیران در همان تو رفتگی در دیوار. این ارزشمند است پس از شما خواهد بود گرفتن ترافیک از وب سایت خود را به عنوان به خوبی به عنوان برخی از یکی از راه لینک کلیک کنید. همه ما می دانیم که این امر تاثیر مثبتی در رتبه بندی موتور جستجو.

اگر شما با استفاده از آر اس اس خوردها به ترویج وب سایت خود را, شما واقعا از دست دادن را به رقبای خود. که گفت:, آن می تواند یک فرآیند طولانی برای ارسال فید RSS برای گنجاندن در اخبار و یا آر اس اس خوردها دایرکتوری ها. به طور فزاینده ای بیشتر مدیران سایت در حال تبدیل به آر اس اس ارسال نرم افزار به عنوان یک راه حل برای ارائه آر اس اس خوردها.

بیایید با استفاده از یک مثال ساده برای نشان دادن مزایای. تصور کنید که درآمد خود را 30 دلار در هر ساعت است و شما نیاز به صرف حدود 3 تا 5 ساعت به صورت دستی ارائه آر اس اس خوردها به حدود 50 – 60 خوراک دایرکتوری ها. زمانی که شما از دست داده است به ارزش بیش از 100 دلار به شما در هر زمان به شما ارائه یک خوراک RSS. ضرب که توسط تعدادی از وب سایت شما داشته باشد و از آن آسان است به درک و چرا از آن است که مقرون به صرفه تر به استفاده از آر اس اس نرم افزار ارسال به ارسال آر اس اس خوردها. وبلاگ من مراجعه کنید برای خواندن بیشتر در مورد خوراک RSS ارسال و محبوب و مقرون به صرفه آر اس اس نرم افزار ارسال وب مسترها ابزار را.

این مقاله آزادانه و یا توزیع شده در تمامیت خود را در هر ezine عضویت در خبرنامه وبلاگ و یا وب سایت. نام نویسنده زیستی و لینک های وب سایت باید دست نخورده باقی می ماند و همراه با هر تولید مثل.

[ad_2]