ارزش رادیولوژی از راه دور در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی عالی

متفرقه

رادیولوژی از راه دور خدمات تکامل یافته اند به سرعت در سال های اخیر است. یک عمل است که آغاز شده به عنوان مناسب تکمیلی خدمات تا به امروز به عنوان ضروری سیستم در زمینه پزشکی است.

با تسهیل انتقال تصاویر رادیولوژی از یک مکان به مکان دیگر برای تفسیر این عمل را فعال کرده و بیمارستان و درمانگاه برای ارائه به موقع و کارآمد تر مراقبت از بیمار است. رادیولوژیست به خصوص sub-متخصصان همیشه در دسترس برای مشاوره در مراکز درمانی به خصوص در شب و یا در تعطیلات آخر هفته. با رادیولوژی از راه دور آنها می توانند از خانه های خود و ارائه round-the-clock خدمات.

این عمل آثار اولین تولید تصاویر رادیولوژی از بیماران مانند اشعه X و Mri تحت نظارت یک تکنسین رادیولوژی. این تصاویر پس از آن منتقل شده از طریق نرم افزار های تخصصی به offsite رادیولوژیست برای تجزیه و تحلیل و تفسیر است. پس از این انجام شده رادیولوژیست می تواند با ارائه یک گزارش مقدماتی برای موارد اضطراری و یا یک گزارش نهایی که شامل تمام یافته ها در گاهی اوقات به عنوان به زودی به عنوان 30 دقیقه.

با تشکر از خدمات رادیولوژی از راه دور بیماران قادر به بهره مندی از یک تشخیص سریع و گزارش برگرد. برخی از شرکت های ارائه خدمات انحصاری ساخت خدمات ترجمه و تولید گزارش توسط کارشناس رادیولوژیست در دسترس 24/7. این را به طور قابل توجهی تاثیر در بهبود مراقبت از بیمار با ارائه خروجی با کیفیت از هر نقطه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

علاوه بر این شرکت ها قادر به ارائه فوری پوشش به صورت تخصصی مانند muscoskeletal تصویربرداری قلبی آنژیوگرافی و اطفال neuroradiology, که خواهد بود در غیر این صورت در دسترس نیست و در خارج از ساعات کار منظم. واقعا چنین عمل کمک کرده رادیولوژیست و پزشک قرار دادن یک حق بیمه به موقع و با کیفیت عالی, مراقبت از بیمار بدون در نظر گرفتن زمان یا مکان است.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments