ارزش خود را مورد صدمه شخصی

[ad_1]

قربانیان مجروح در حوادث اغلب می خواهید به دانستن ارزش بالقوه خود طرح دعوی در دادگاه قبل از تعیین اینکه آیا آنها در مورد ارزش پیگیری است. اما تعیین مقدار یک ادعا است که ارزش کسب و کار روی حیله و تزویر است. هر مورد منحصر به فرد است. در حالی که در مقایسه وضعیت خود را به موارد مشابه می تواند مفید باشد در دادن به شما یک شکل ورزشگاه آن است که اغلب در مقایسه سیب را به پرتقال است. بهتر است آن را به درخواست یک وکیل صدمه شخصی برای کمک به شما به درستی ارزیابی پتانسیل جایزه و یا حل و فصل است. وکلای صدمه شخصی دارای آموزش و تجربه با دادگاه ها و شرکت های بیمه و درک اینکه چگونه آنها ارزش موارد است. آن را مفید برای شما به درک درستی از عواملی است که به تعیین چقدر غرامت شما ممکن است دریافت برای آسیب شخصی خود را.

واقعی خسارت پولی

خسارت واقعی شامل املاک زیان های پولی شما رنج می برد با توجه به حادثه خود را. این ساده ترین قسمت برای تعیین فقط اضافه کردن ارقام و مطمئن شوید که شامل آینده هزینه های پزشکی. این خسارت ممکن است شامل:

  • هزینه های پزشکی و حال و آینده از جمله صورتحساب دکتر فیزیوتراپی و غیره.
  • صدمه به اموال مانند به وسیله نقلیه خود را اگر شما در یک تصادف
  • حقوق از دست رفته در محل کار

درد و رنج

درد و رنج اجتناب ناپذیر است و در هر تصادف جدی. شما ممکن است رنج می برند درد جسمی و روانی و غم و اندوه استرس شدید و از دست دادن زندگی. این است که بسیار سخت تر برای قرار دادن برچسب قیمت بر روی. درد و رنج را نمی توان اندازه گیری در نظر پولی. اما از آنجا که تنها راه برای جبران این قربانی برای درد و رنج خود را با پول بیمه شرکت توسعه فرمول های برای کمک به آنها در تعیین مقدار هر مورد با ارزش است. بسیاری از شرکت ها با استفاده از یک سیستم کامپیوتری به نام Colossus و یا یک برنامه مشابه برای برآورد مورد ارزش بالقوه. این برنامه تجزیه و تحلیل همه ابعاد این پرونده از جمله زیان های پولی شدت آسیب و صلاحیت این دادگاه ها که در آن پتانسیل محاکمه می گیرد ممکن برای تعیین طیف وسیعی از چه جایزه و یا حل و فصل ممکن است.

یک راه معمول برای برآورد درد و رنج است که با استفاده از چند برابر است. این شرکت ممکن است واقعی خسارت پولی و ضرب آن در جایی بین 1.5 و 5 بسته به شدت تصادف به آمده تا با یک درد و رنج ، در موارد شدید و یا اگر یک شرکت بیمه عصبی می شود به عنوان یک محاکمه بافندگی این رقم می تواند ضرب در 10. این اعداد همه مذاکره در مورد پایه و اساس. دوباره خود را وکیل صدمه شخصی است بهترین منبع خود را به عنوان به چه شکل نهایی ممکن است.

قدرت خود را مورد

اگر شما به ظاهر باز-و-بسته مورد با شواهد قوی و شخصی اعتبار شما می توانید انتظار جایزه و یا حل و فصل است که کسی با یک ضعیف تر مورد. وکیل صدمه شخصی خود باید صادقانه با شما در مورد قدرت مورد خود را; اگر شما یک “iffy” مورد شما می تواند در نهایت با کم و یا هیچ چیز در دادگاه و شما ممکن است بیشتر احتمال دارد به حل و فصل کمتر در خارج از دادگاه.

درصد خطا

یکی دیگر از عوامل است که کمک می کند تا تعیین نهایی پولی نتیجه مورد این است که آیا شما به اشتراک گذاری در هر یک از مقصر حادثه. حتی اگر یک تصادف است که بخشی از تقصیر شما که نیست شما حق جبران شود درصد خطا از طرف دیگر است. دادگاه اختصاص یک درصد از سرزنش به هر عضو از کت و شلوار و کاهش نهایی جایزه درصد از گسل شاکی سهام این حادثه. حتما به مشورت با وکیل خود را در مورد این عامل مهم به عنوان آن می تواند تحت تاثیر قرار دهد که آیا شما تصمیم به حل و فصل و یا رفتن به دادگاه.

قتل غیر عمدی

اگر یک دوست از دست رفته خود و یا زندگی خود را در یک تصادف شما می تواند به عنوان پرداخت صورتحساب های پزشکی خود را, مراسم تشییع جنازه, هزینه های از دست رفته و آینده دستمزد و از دست دادن مصاحبت. این موارد می تواند بالاتر جوایز و شهرک پس از تلفات بسیار غم انگیز است.

خسارت تنبیهی

خسارت تنبیهی یک شکل از مجازات سهل انگاری ناخالص. آنها تعلق می گیرد و تنها در موارد نادر از جدی بی مبالاتی یا بی اعتنایی. این خسارت در حالی که به معنای به عنوان مجازات برای متهم تعلق می گیرد به شاکی به طوری که آنها می تواند تا حد زیادی افزایش ارزش یک مورد. وکیل خود را کمک خواهد کرد که شما تعیین اگر آنها مناسب به نظر در مورد شما.

کلاه و Collectibility

قوانین ایالتی متفاوت است. برخی از کلاه در مقدار پول می تواند یکی از جمع آوری در موارد خاص. نیز وجود دارد که کلاه در حداکثر میزان مسئولیت شرکت بیمه است. اگر صورت خود را با ارزش تر و متهم است که به هیچ وجه به پرداخت هر مقدار در بیش از شرکت های بیمه حداکثر مسئولیت ممکن است بسیار دشوار و یا غیر ممکن است برای جمع آوری.

با استفاده از این راهنمای به بحث در مورد این عوامل را با وکیل صدمه شخصی. همکاری با یکدیگر به عنوان یک تیم برای تعیین ارزش خود را مورد به شما کمک خواهد کرد مذاکره حداکثر میزان غرامت شما سزاوار برای آسیب شخصی خود را.

[ad_2]