اجاره چرخ سنباده برای طبقه چوب جنگلی بازپرداخت

[ad_1]

قبل از اینکه شما شروع روز خود را به طبقه چوب جنگلی بازپرداخت پروژه وجود دارد چند چیز را به انجام به منظور به درستی آماده شود. مطمئن شوید که به بررسی کف به طور کامل و فراموش نکنید که برای حذف طبقه ثبت. سپس شما باید اندازه گیری ضخامت کف خود را. اگر شما در حال برخورد با بلوط طبقه نگه داشتن در ذهن است که آنها به طور کلی به سه چهارم از یک اینچ ضخامت دارد. معمولا چوب بلوط کف می تواند sanded چند بار.

ادامه آمادگی خود را…

پس از اندازه گیری ضخامت کف خود را اگر شما پیدا کردن که آنها در حال نازک تر از 3/4 اینچ و آن را به شدت توصیه می شود برای استخدام حرفه ای طبقه پیمانکاران. نازک کف نیاز به بالاترین سطح از نجاري و مهارت برای جلوگیری از سنباده از طریق زیر کف.

حرکت در امتداد آن نیز مفید است برای پاک کردن کفش قالب برای حمایت از سنباده از دیوار به دیوار. پس از آن مطمئن شوید که برای سفت سست و تخته کردن ناخن بیرون زده (سنباده سر ناخن است خطر آتش سوزی!), و در پایان با چک کردن فیوز عرضه است. در یک ملک ساندر شما اجاره می تواند بیش از حد مدار است.

همچنین مطمئن شوید که کار خود را به فضای تهویه مناسب. شما نمی خواهید به نفس بیش از حد سنباده گرد و غبار و باقی مانده! گوه حوله در پایین درب آویزان و رها کردن پارچه در درگاه و رفت و برگشت طبقه قبل از شروع کار. در حال حاضر از آن زمان به اجاره یک کیفیت قرار گرفتن برای این کار!

در فروشگاه قرار گرفتن اجاره

هنگامی که شما اجاره یک قدرت قرار گرفتن آن مهم است برای انتخاب یک اعتماد خرده فروش است که در استخدام کارکنان ماهر در ابزار قدرت استفاده و ایمنی. صحبت کردن با فروشنده در مورد نحوه استفاده از سنباده و مطمئن شوید که به درخواست صاحبان کتابچه راهنمای دستورالعمل سازنده. فراموش نکنید که برای سوال در مورد هر فایل ویژه ای لوازم جانبی و یا آچار شما ممکن است نیاز به عمل سنباده بیشتر موثر است.

در حالی که در فروشگاه شتاب سبد خرید اضافه کنید و در چند اضافی مواد را سنباده فرایند امن تر و راحت تر. این شامل یک ماسک گرد و غبار و یا تنفسی, دستکش کار, ear plugs و رها کردن پارچه. بعدی شما نیاز به خرید لوازم جانبی برای چرخ سنباده هستند که شامل اجاره, یعنی, کاغذ سنباده. شما نیاز به درخواست کارکنان کدام نوع از سنباده شما نیاز خاص خود را ساندر و پروژه.

به طبقه چوب جنگلی مرمت و قدرت sanders, شما می توانید انتظار برای خرید دیسک های سنباده ورق یا تسمه. شما به احتمال زیاد نیاز به حداقل 10 از هر کدام از مواد را انتخاب کنید. اتاق بزرگتر شما بیشتر نیاز دارند. اگر شما نیاز به حذف رنگ و یا لکه در ابتدا شما باید برای شروع با یک اسب تند شن مثل 16 یا 20; اما به عنوان شما حرکت می کند شما می توانید با استفاده از بلغور بین 36 و 80. به عنوان یک پایان شما نیاز بهتری شن معمولا حدود 100 یا بیشتر.

انجام تحقیقات خود را به دقیقا می دانند که بلغور شما نیاز به خود را سنباده پروژه. اگر شما واقعا می خواهید حرفه ای پایان اجاره دو ساندرز: بزرگ و قدرتمند ساندر برای بخش اصلی و یک لبه کوچکتر ساندر برای سخت تر یکی برای گوشه ها و در برابر دیوار.

[ad_2]