اتمام Minka ایر را طیف عظیمی از طرفداران سقف

[ad_1]

دسته بندی برای داخل خانه

کوچک و متوسط داخلی مدل های

Minka ایر دارای طیف قابل توجهی از جمع و جور طرفداران سقف که برای کارهای کوچک و متوسط در اتاق. وجود یک ترکیب خوب از طرح های کلاسیک و معاصر در محدوده محصول. برای یک غیر متعارف و به ندرت دیده می شود مدل خریداران همچنین می توانید نگاه در Gyro مجموعه که دارای دو دوقلو turbofans شعاعی نصب شده روی فن ، این بسیار محبوب در دهه 1930 برای خروجی هوا و رمان به نظر می رسد. دوقلو turbofans چرخش در اطراف فن سر در کنترل سرعت. سنتی Gyro یک نوع با برنز به پایان برسد و پیچیده فلزات در فن پوشش و دیگر قطعات.

بزرگ داخلی مدل Minka ایر را دلیرترین طرح ها یافت می شود در میان بزرگ سرپوشیده طرفداران. این شرکت گره خورده است تا با پیشرو طراح صنعتی جورج Kovacs برای ایجاد منحصر به فرد سیرک فن. تیغه ها بیضی شکل شود و مرتب آن را شبیه یک قطعه از هنر فلز هنگامی که هنوز هم. سر به نظر می رسد بسیار کارآمد با نیمه پایین تر باقی مانده ثابت بر خلاف بسیاری از طرفداران. جورج Kovacs آرتمیس ایجاد ترکیبی از تاثیرات طبیعی برای ایجاد یک موج سه تیغه طراحی که به نظر می رسد به ادغام یکپارچه با فن ، دیگر قابل طرح هستند Acero, Airus, بلو و Como.

آستین ، داخل سالن مدل

آستین ، طرفداران سقف داشتن تیغه دهانه بالای 58″ مورد نیاز برای اطمینان از گردش مناسب هوا در فضاهای بزرگ مانند گالری ها و لابی. برخی از طرح های محبوب در حال کفه XL کلا XL, Gilera, Napoli دوم و حالت.

عمومی, محدوده

عمومی, طرفداران خاص ساخته شده و به تحمل درجه حرارت و رطوبت و به طور موثر. تیغه و موتور قطعات درمان برای جلوگیری از آسیب خوردگی. مرطوب دارای طرفداران سقف مناسب ترین برای پاسیو و ایوان. Minka ایر به فروش می رساند طیف گسترده ای از سقف و دستگاه تهویه مصنوعی از محبوب خود در محدوده طرح.

کوچک و متوسط, هوای آزاد, دامنه

کوچک و متوسط, هوای آزاد, مدل های از Minka ایر دارای یک تیغه span بین 35″ به 57″. مفهوم سنتی و جاوا هواکش نشان می دهد معاصر را تحت تاثیر قرار در طراحی خود را در حالی که Sundowner و هنرمند باید بیشتر مزین و طرح های سنتی. Gyro یکی دیگر از سری نیز در دسترس به عنوان یک انتخاب است.

بزرگ, هوای آزاد, دامنه

این لامپ سقف از Minka ایر که یک تیغه span بالای 58″. مدل پیشنهاد می Slipstream و مفهوم I. Slipstream در دسترس است در نیکل براق, صاف, سفید, روغن مالیده و برنز Koa و تخت سفید. مفهوم 1 در دسترس است در سفید نیکل براق و مرطوب و روغن مالیده رنگ برنز پس از اتمام.

درهم طرفداران

درهم طرفداران Minka ایر مناسب برای نصب در اتاق با سقف پایین از آنها می تواند به طور مستقیم نصب شده بدون پایین میله. آنها می آیند در هر دو محیط داخلی و فضای باز تنظیمات. آنها همچنین با داخلی مینی می توانید از چراغ های هالوژن که ارائه قدرتمند کردن نور. این کمک می کند تا خریداران اجتناب از نیاز به نصب جداگانه سقف نور در یک اتاق تنگ. برخی از محبوب درهم طرفداران مفهوم دوم خیط و پیت کردن در دسترس در 44″ و 52″ تیغه دهانه دلنو و Spacesaver. مفهوم دوم و دلنو می تواند در دستور پس از اتمام رنگ مانند مسوار جلا نیکل روغن مالیده برنز و سفید مسطح.

[ad_2]