ابراز پیروزی از اکتشاف Apex 2XT – با کیفیت بالا و مقرون به صرفه چادر برای دو

[ad_1]

به نظر من بهترین دو فرد چادر در دسترس به صورت ترکیبی از ویژگی های آن را ارائه می دهد و همچنین قیمت و قابل حمل است Eureka Apex 2XT.

اگر شما به دنبال سبک وزن, قیمت, قابلیت حمل آسان و با کیفیت tenting شما آن را پیدا کرده ام در اوج. این یک چادر کوچک اما آن را با مشخصه Eureka با کیفیت و در دسترس است در قیمت است که نمی خواهد خود را شکستن بانک. (اورکا باعث می شود کیفیت های دیگر کمپینگ و کوهنوردی و پیاده روی و تجهیزات شما می توانید در انواع تجار آنلاین.)

ابراز پیروزی از اکتشاف تجاری بوده است از اواخر 1800s. پس از آن بود که آنها شروع به ساخت و فروش چادر Conestoga wagon پوشش و چادر است. در 1900s و در حال حاضر در قرن 21 Eureka چادر استفاده می شود توسط ماجراجویان و کاشفان که آنها گرفته اند برای اعزامی تا تن. اورست و دیگر قلل هیمالیا و در سراسر جهان است.

شانس هستند خوب است که شما به دنبال برای یک Conestoga wagon پوشش این روزها و شما بعید است که به برنامه ریزی به قله کوه. اورست. اما شما هنوز هم می تواند لذت بردن از کیفیت یک Eureka چادر خود را در کمپینگ اعزامی آیا در حیاط خلوت و یا پیاده روی تا کوه. و ابراز پیروزی از اکتشاف Apex 2XT ماجراجویی چادر یک شروع عالی برای فردی camper یا کمپینگ ، در اینجا به همین دلیل:

1. آن است که بسیار سبک وزن و بسیار جمع و جور است. این باعث می شود Eureka Apex 2XT ماجراجویی چادر بزرگ برای کوله پشتی در بهار و تابستان و پاییز. و با وجود آن ارائه می دهد دو 6.7 متر مربع و ذخیره سازی سالن.

2. ایده آل برای نگه داشتن دنده با خیال راحت نشستن. یک دیوار Apex 2XT چادر ساخته شده از “نه-دیدن-um مش.” این فوق العاده خوب مش توری را فراهم می کند بزرگ تهویه و مناسب برای درخاکسپاری به شما دروغ زیر آسمان شب. دیگر چادر دیوارها به طور کامل ضد آب.

3. یک StormShield پرواز محافظت مش دیوار. راس 2XT آماده است تا به صورت باران از جمله کیفیت StormShield پرواز است که محافظت از مش دیوار. چادر را درز نگهداری می شوند کردن زمین بیش از حد به لطف یک وان حمام طبقه طراحی شده است. این ویژگی ایدز در حفظ چادر کف و خشک.

4. از آن آسان است به نصب و استفاده کنید. راه اندازی و تامین امنیت این دو فرد چادر است که تقریبا به معنای واقعی کلمه یک ضربه محکم و ناگهانی. همه شما باید انجام دهید این است که قرار دادن دو shockcorded فایبر گلاس قطب طریق چادر قطب باد و سپس امن آنها را با حلقه و پین پیوست. (این در واقع برای تلفن های موبایل بسیار سختتر از آن است. بدون شوخی.)

محکم dual-آهنگ زیپ اجازه می دهد تا شما را به کار گیرند این پنجره در دو چادر درب به طور جداگانه و وجود خارجی مرد نقاط برای کمک به امن Apex 2XT اگر شما در حال راه اندازی و کمپینگ در باد می وزد منطقه است. شامل رخت چراغ قوه حلقه و دو مش جیب برای ذخیره سازی دنده داخل چادر هستند مفید دیگر ویژگی های این چادر.

بنابراین خارج خود را چکمه های پیاده روی و یا آتش تا RV و یا SUV خود را سر دریاچه های مورد علاقه و یا دیگر منطقه کمپینگ و برخی از سرگرم کننده است. این که آیا شما در حال رفتن و به سادگی می خواهید برای لذت بردن از لوکس فضای اضافی با دو فرد چادر و یا شما در حال بیرون رفتن با یک شریک زندگی شما نمی خواهد به اشتباه با ابراز پیروزی از اکتشاف Apex 2XT. آن برنده دست پایین برای انتخاب من به عنوان یکی از بهترین دو فرد سبک چادر در بازار!

[ad_2]