آینده تولید

[ad_1]

از ابتلا به یک سوار به توجه پزشکی فوری گوشی های هوشمند را به طور کامل تغییر شیوه زندگی مردم و انجام وظایف روزانه خود را. در روشی مشابه تکامل سریع عامل تکنولوژی و تولید به این معنی را دگرگون ساخت. شرکت های نوآورانه مانند تسلا بهترین مثال از اینکه چگونه تکنولوژی می تواند تحقق ظاهر غیر ممکن است ایده ها و تغییر دیدگاه ما از واقعیت است. مدرن تجهیزات پردازش مواد غذایی, رباتیک, تکنولوژی سنسور و هوشمند ماشین ها کمتر قابل توجه است.

وجود دارد چیزی است که همواره تولید کنندگان به طور مداوم کشف روشی برای بهبود کارایی و چابکی. مدیریت نوسانات بازار یکی از بزرگترین چالش های تولید کنندگان در صورت امروز. به منظور موفقیت در رسیدگی به این چالش تولید و رهبران نیاز به یک صدا ترکیبی از سرعت و چابکی و پاسخ. مشخصه که چالاک و پاسخگو نیز می تواند کمک به شرکت های مقابله با چالش های زیادی, برای مثال, نوسان هزینه های مواد خام.

بسیاری از شرکت های موفق تمرکز بر بهبود فرآیندهای تولید و افزایش روابط مشتری. شرکت های کوچک حتی توجه بیشتر به دیدار با سفارشی سازی خواسته ها و بهبود بهره وری. بدون توجه به اندازه شرکت سازنده در تلاش برای به حداکثر رساندن استفاده از ظرفیت و رسیدن به سالانه کاهش هزینه. اجرای نوآورانه راه حل های تولید با دقت تنها راه برای رسیدن به این اهداف است.

فناوری اتوماسیون صنعتی نشان می دهد که هرگز وجود دارد هر گونه کمبود فرصت برای رشد و سودآور باقی می ماند. یک مدیر کسب و کار برای شناسایی فرصتهای راهبردی و فن آوری است که می تواند ارائه دهد بیشترین سود بالقوه است. همچنین مهم است که یک راه حل جدید باید در انطباق با رقابتی شرکت دیفرانسیلی و هسته قابلیت های.

آن را بسیار محتمل است که تا سال 2020 صاحبان کسب و کار در هر صنعت باید سرمایه گذاری میلیون ها دلار در یک طیف گسترده ای از اتوماسیون و ساخت فن آوری های. نانو-تولید و چاپ 3D, هوش مصنوعی, هوشمند, ماشین آلات و اینترنت اشیا (IoT) را تسلط بر آینده است.

تصمیمات سرمایه گذاری بستگی دارد می توانید یک شرکت's آسیب دیده و اهداف بازار شرایط و پیش بینی. معرفی فن آوری های جدید منوط به کامل هزینه تجزیه و تحلیل سود. راه از انجام تحلیل هزینه منفعت می تواند متفاوت باشد از صنعت به صنعت.

اتوماسیون فن آوری های مانند جوشکاری رباتیک هوشمند, سنسور, سیستم های کنترل کیفیت ساخت فلز مغناطیسی بازرسی و تجهیزات جابجایی مواد می تواند کمک به شرکت ها در دستیابی به اهداف زیر:

  • بهره وری بالا
  • بهبود در دسترس بودن داده
  • سریعتر پاسخگویی به انتظارات مشتری
  • انعطاف پذیری تولید
  • بهبود تعهد کارکنان

شرکت های کوچک باید یاد بگیرند که چگونه به پیاده سازی اتوماسیون و بهبود بهره وری در یک شیوه ای مقرون به صرفه. موفقیت در تولید در حال حاضر تا حد زیادی بستگی دارد که چگونه موثر یک شرکت می تواند وفق دهند و دیدار با انتظارات بازار.

[ad_2]