آیا چین جایگزین آمریکا به عنوان ابر قدرت جدید?

[ad_1]

چین سوسیالیستی امپراتوری بسیار رشد کرده و قوی از سال 1949 و بسیاری از آنها تعجب اگر این توانا اقتصادی به پیش افتادن از ایالات متحده در آینده نزدیک.

ظهور اقتصاد چین شگفت انگیز است در نظر بگیرید که در چین برگزار شماره سه نقطه در قدرت در صحنه جهانی در کنار روسیه که شامل شماره یک رتبه بندی تولید ناخالص داخلی است که با پیشی گرفتن از ایالات متحده علاوه بر آن شفافیت و نفوذ در حال افزایش آن است که غیر ممکن است برای آگاهی از حضور آن است. بعلاوه یوان تبدیل شده سوم ارز ذخیره در کنار دلار و یورو.

یوان چین است که به عنوان یک مدعی قوی در برابر دلار آمریکا پس از آنها می خواهند برای اعمال کنترل بیشتر بر اقتصاد خود را وجود دارد فشار را به مطمئن شوید که سیستم خود را به پول تبدیل شدن به سطح جهانی پذیرفته شده است. این درایو ممکن است به سیمان خود را به عنوان بهترین جایگزینی دلار به عنوان ارز جهانی. اخبار اخیر که ونزوئلا در حال حاضر فروش نفت به یوان به جای دلار نیست صدا خیلی خوب به علاوه rogue کشور که رنج می برند تحت تحریم های اعمال شده توسط غرب در حال استفاده از یوان به عنوان یک ابزار برای بقا است. بعلاوه تعدادی از کشورهای نزدیک به چین شده اند انجام تجارت خود را و سرمایه گذاری در زیر رادار با یوان, آنها, روسیه, آلمان, سوئد, مالزی, استرالیا, اندونزی, و کانادا است.

امروز 1.3 میلیارد شهروندان چین در حال تجربه یک استاندارد زندگی بهتر و بسیاری از آنها افزایش یافته است به برجسته وضعیت شناخت و قدرت. رشد قوی آن افزایش تعداد خود-ساخته شده بالا افراد ارزش خالص و آنها پیشی گیرد ایالت متحده با بیشترین میلیاردرها در 637 به ایالت متحده 342. دیپلماتیک خود را روابط عمومی و مهارت های که در حال استفاده به نظر می رسد که یک تاثیر بزرگ با دیگر کشورهای دور و گسترده ساخته شده است که آن را تبدیل به یکی از مطلوب ترین کشور امروز.

در همین حال ایالات متحده به نظر می رسد شبیه به سایه ای از گذشته خود, حتی اگر آن را هنوز هم خوب بکار بردن خارجی اقتصادی و نظامی ممکن است, با این حال تاثیر آن و احترام به نظر می رسد رفته اند گرم و تصویر آن دچار کاهش شیب در میان متحدان آن به علاوه خود برگزیده است و در همه زمان کم در کشورهایی مانند آفریقا و آسیا و اروپا و آمریکای لاتین و آمریکای شمالی است. رویای آمریکایی به نظر می رسد به محو شدن با توجه به کاهش اقتصاد و چشم انداز دشوار برای جوانان امروز برای دسترسی به یک استاندارد زندگی بهتر از پدر و مادر خود را از روز سابق با توجه به مقاله منتشر شده در ابراز پیروزی از اکتشاف, هشدار, توسط امریکا انجمن پیشرفت علم است. در همین حال مرکز تحقیقات پیو دولت است که وجود دارد چند بزرگسالان در وسط و بالا-براکت درآمد اما وجود دارد بیشتر اشغال طبقه پایین.

امروز سرمایه گذاران بین المللی در حال تبدیل شدن به نگرانی در مورد جایی که آنها محل سرمایه گذاری های خود را.

آنها مشاهده کردند که واشنگتن هنوز تصویب بودجه و اجرای معتبر اقدام به پرداخت وام خود را’ صورتحساب. است که به عنوان نا امن بهشت برای سرمایه گذاری و این خوب نیست. به تازگی در ایالت متحده شده است انجام مالی تردستی با حرکت پول در اطراف به منظور اطمینان حاصل شود که آنها نه اجرا از پول نقد. آنها وام گرفته اند حدود 19.8 تریلیون جایی که یک سوم از این مقدار است و با توجه به خود $6 تریلیون دلار از عمده خارجی دارنده خزانه داری اوراق بهادار که شامل کشورهای خارجی شرکت ها و افراد $1.1 تریلیون دلار بدهکار است به چین و همان مقدار به ژاپن به علاوه تعادل از ما شهروندان و کسب و کار شامل محلی و دولت. آن را هنوز هم یک شگفتی برای دیدن که بین المللی آژانس های رتبه بندی اعتباری مودی و فیچ به ایالت متحده به عنوان سه “یک” رتبه بندی اعتباری در حالی که S&P به AA+.

مودی رتبه بندی اعتباری بین المللی آژانس است کاهش داد چین رتبه اعتباری به A1 برای اولین بار در سه دهه این است که دیده می شود به عنوان یک شکست و این اقدام تا خشم آنها را در ضمن S&P و Fitch در رتبه چین+. چین اقتصاد رسید تا برای 18 سال گذشته اما به نظر می رسد به خنک کردن کمی اما به رغم این همه آن است که هنوز هم دیده می شود به عنوان یک مکان مورد علاقه برای سرمایه گذاری از ایالت متحده شامل اکثر کشورها امروز.چشم انداز اقتصادی چین پایدار باقی می ماند برای سال 2018 است.

آخرین اخبار از چین در آینده دولتی است که در طول سال 2018 وجود دارد خواهد بود یک حرکت به اطمینان حاصل شود که پایدار تر و در عمق راه استفاده شده است به منظور افزایش کیفیت و توسعه است که غنی سازی جهانی چشم انداز با توجه به رئیس جمهور چین در مشخصات بالا نشست. این حرکت به اجرا گذاشته خواهد شد برای تبدیل در یک فشرده تر راه به منظور ارائه رفاه بیشتر برای هر دو کشور چین و روی. این اخبار سرمایه گذاران دوست دارم به شنیدن.

حتی اگر ایالات متحده آمریکا است که بیشتر مدت از ثروت ملی و چین دارای بیشترین تولید ناخالص داخلی آنها هر دو به اشتراک گذاری یک ارتباط به عنوان شریک اقتصادی و بالقوه دشمن. شده اند وجود دوره های باز درگیری بین دو کشور اما رابطه پایدار باقی می ماند.

[ad_2]