آیا شما یک بیمه راننده ؟ سوال این است که!

[ad_1]

که با توجه به حرفه ای به عنوان یک راننده کامیون حرفه ای, همه بیش از حد اغلب ما گذشته می توانید با گرفتن ما. که آیا آن را نقض کند و ما سابقه رانندگی و یا اشتباهات سابق ما مانند جنحه یا حتی جنایات ناگهان ما می توانیم خودمان را پیدا کنید در یک موقعیت نه قادر بودن برای به دست آوردن CDL مجوز. حتی برخی از شرایط پزشکی می تواند رویای خود را از ورود بیش جاده رانندگی کامیون به محو دور. بار بسیاری از مردم را کشف چیزهایی از این قبیل پس از آنها به اتمام کامیون رانندگی آموزش, و البته…خیلی دیر است.

من دریافت همان دو سوال از تازه واردان به صنعت حمل و نقل بیش از و بیش از…“من خواهد بود قادر به عبور از نقطه معاینه ؟ و “به یک شرکت حمل و نقل استخدام من؟” به نظر من این اشتباه سوال بپرسید. اگر شما هر چیزی در سابقه خود را که مشکوک بود آن را در خود مجوز جنایی و یا پزشکی که شما احساس می کنید ممکن است باعث شود شما مشکل عبور از نقطه آزمون و یا استخدام آن واقعا مهم نیست که اگر شما می توانید نقطه فیزیکی و یا حتی اگر یک شرکت حمل و نقل استخدام شما. این دو پرسش هستند نه آنچه شما باید درخواست شود.

“من یک بیمه راننده؟” سوال این است که!

هر کس تمایل به این باور است که آن را به طور کامل به معاینات پزشکی و/یا شرکت حمل و نقل به تصمیم می گیرید اگر یک فرد واجد شرایط برای کار تجاری موتور خودرو. از آن شده است. در نهایت تصمیم نهایی همیشه با بقیه شرکت بیمه خاص موتور حامل. این است که چرا بسیاری از درایور های جدید رفته اند از طریق فرایند: گذشت نقطه فیزیکی استخدام شده در توسط حامل و دو هفته بعد از دریافت تماس و یا qualcom پیام است که آنها را مجبور به بازگشت به خانه ترمینال و جدا شدن از این شرکت.

حتی اگر به پزشکی قانونی آمده است که راننده در سوال و یا نظر می تواند یک CMV با خیال راحت بر اساس meds که راننده در حال شکل گرفتن است (و آن این است که همه این شرکت نیاز به شنیدن) نهایی تصمیم گیری نهفته است با حامل بیمه. اگر یک شرکت می پذیرد یک راننده با یک سوال (کیفری) پس زمینه, چند هفته بعد از آن شما می توانید به خودتان پیدا کنید نیاز به روشن کردن کامیون به عقب و بازگشت به خانه بدون کار. چرا ؟ چرا که حتی اگر این شرکت و معاینات پزشکی “پذیرفته شده” راننده به هر دلیلی…شرکت های بیمه کاهش یافته است تا مطمئن شویم که راننده است.

وقتی که می آید به دارو است که یک راننده ممکن است مصرف این حامل بیمه ممکن است همیشه این “ترس” است که راننده می تواند به طور ناگهانی متوقف meds خود را. به عنوان غیر منطقی است که این ممکن است به نظر می رسد به راننده شرکت بیمه خود را داشته باشد قوانین و دستورالعمل ها را به رفتن. یک مثال کامل خواهد بود دوقطبی افسردگی اختلال است. این وضعیت به راحتی می توان با داروهای مناسب. اما حامل بیمه باید همیشه سوال و تعجب در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر راننده تصمیم به قطع مصرف تجویز meds? همان می رود برای انواع دیگر شرایط…دیابت و فشار خون بالا و غیره.

برای اکثر رانندگان به طور طبیعی اقامت خود برسانند اما شرکت های بیمه باید در این فرصت از نحوه حمل و نقل زندگی می تواند تداخل با راننده در زندگی روزمره. اگر راننده در حال اجرا است سخت را برای این هفته و به سادگی “فراموش” را به meds? همه ما می دانیم که چگونه استرس زا رانندگی کامیون را می توان…چه می شود اگر آن را تنها یک ماده از “فراموش؟”

بیمه حمل و نگاه به این نوع شرایط بر اساس مورد به مورد. این است که چرا شما از شنیدن یک راننده با یک وضعیت پزشکی بیمه شده و همه چیز خوب است…در عین حال یکی دیگر از راننده با همان وضعیت خاتمه یافته است. چرا ؟ تنها شرکت بیمه می داند. چیزی که آنها به عنوان خوانده شده, شنیده یا هر…ساخته شده و آنها تصمیم می گیرید که بیمه خاص راننده می تواند در بهترین منافع خود را.

من این را اغلب در موارد مربوط به مجرم و یا حتی تخطی از قانون نقض شده است. چگونه بسیاری از شما رفته اند از طریق راننده کامیون, آموزش دریافت خود را CDL شده استخدام شرکت حمل و نقل و چند هفته بعد خود را اخراج از کار برای DUI رخ داده است که ده سال قبل از? به این دلیل است که حامل بیمه نه معاینات پزشکی و یا شرکت حمل و نقل حامل بیمه…شکست خورد تا مطمئن شویم که شما…برای هر چه دلایل خود را.

درک که وجود دارد هزاران نفر از رانندگان عامل تجاری وسایل نقلیه موتوری با این نوع از شرایط طوری این است که می گویند که اگر کسی امر به شما, سپس شما باید فورا “به” را در هدف خود را از تبدیل شدن به یک راننده کامیون. شما باید متوقف کردن با تکیه بر این اساس اگر شما قادر به عبور از نقطه امتحان و یا اگر شرکت های حمل و نقل خواهد شما را استخدام. شما نیاز به نگاه عمیق تر به این عرصه چگونه حمل و نقل واقعا کار می کند.

یکی از این عوالم هستند حامل بیمه. آیا شما یک بیمه راننده ؟ این سوال است.

[ad_2]