آیا شما به اندازه کافی پوشش بیمه خودرو?

[ad_1]

تصور کنید آماده ترک خانه خود را و شما برای باز کردن درب خود را و باران ریختن پایین. در حال حاضر شما شروع به دیوانه وار به دنبال خود چتر…. آه وجود دارد آن است! شما گام به گام در خارج از باز کردن چتر خود را و شما در حال حاضر محافظت می شود که از ریختن باران. اگر آن را یک روز روشن و آفتابی و بدون ابر در چشم شما احتمالا حتی نمی خواهد در مورد مراقبت از خود را که در آن چتر است و یا اگر شما حتی تا به حال یک! همان درست است در مورد بیمه. تا زمانی که شما به آن نیاز دارید, آیا شما واقعا در مورد مراقبت از آن ؟ متاسفانه بیش از حد بسیاری از مردم متوجه است که آنها باید پوشش کافی تنها زمانی که یک حادثه غیر منتظره رخ می دهد و آنها باید به جای ادعا با شرکت بیمه خود را.

پس منطقی نقطه شروع برای تعیین اگر شما پوشش بیمه مناسب است به درک اصول اولیه. به اطمینان حاصل شود که شما باید پوشش مناسب برای بار اول شما باید برای به دست آوردن یک درک خوب از اصول خودکار, صفحه اصلی, شخصی, چتر و پوشش بیمه عمر. برای این مقاله ما تمرکز بر روی پوشش بیمه خودرو.

بیمه خودرو اساسا شما را پوشش می دهد برای مسئولیت و اموال خسارت آن را به عنوان مربوط به خود موتور خودرو. وجود دارد دیگر اختیاری مناطق تحت پوشش و همچنین, اما برای بحث ما اجازه ماندن متمرکز بر اصول است که مهم ترین به هر حال. سیاست خود را بیمه خودرو اولین و/یا دوم صفحات اعلامیه صفحات خود را بیمه خودرو. اظهارات صفحات توصیف خودرو خود را پوشش محدودیت عددی دلار ارزش.

در اینجا یک نمونه از آنچه که شما ممکن است در سیاست خود را بیمه خودرو را اعلام صفحات:

-جراحت بدنی/ملک (BIPD) 250/500/100

-محدود یا نامحدود

-پزشکی (پزشکی) $5,000

-صدمه شخصی حفاظت (PIP) 250 w/250 Ded

-بیمه/Underinsured (UM/UIM) 250/500/100

-برخورد $500 (ب) معافیت

-جامع (Comp) $500 معافیت

-اجاره بیمه (RI) 80%/1500

بیایید نگاهی به هر یک از این پوشش تعاریف و مقدار با جزئیات بیشتر.

این BIPD نشان دهنده آسیب بدنی (BI) / خسارت به اموال (PD). در واقع در مثال بالا این فرد policyholder دارای مسئولیت برای حفاظت از 250.000 دلار به ازای هر فرد یا $500,000 حداکثر در هر حادثه به علاوه $100,000 در اموال آسیب به دیگر خودرو در یک برخورد. پوشش مسئولیت حفاظت است برای زمانی که شما تلقی شده است و ثابت غفلت در تصادف خودرو و بنابراین شما تبدیل به قانونی مسئول نتیجه جبرانی و/یا تنبیهی خسارت به طرف دیگر یا احزاب است. بی از BIPD را پوشش شما برای سهل انگاری خود را در بخشی است که منجر به آسیب بدنی به دیگر حزب یا احزاب است. بی نیز پوشش می دهد هزینه از هزینه وکیل در ارتباط با هر گونه دعوی قضایی علیه شما توسط طرف دیگر. در مثال بالا این فرد 250.000 دلار در پوشش همه را شامل مسئولیت و هزینه وکیل برای هر فرد زخمی و یا $500,000 برای کل حادثه است.

PD از BIPD را پوشش می دهد و آسیب به دیگر خودرو به عنوان یک نتیجه از خود سهل انگاری; در مثال بالا به $100,000 در اموال آسیب به دیگر خودرو یا ملک. در حال حاضر آگاه از دعوایی جامعه ای که ما زندگی می کنند ما بپرسید اگر 250.000 دلار در هر فرد و یا $500,000 در هر حادثه به اندازه کافی بی پوشش? این یک تصمیم شخصی است که برای هر فردی به بسته خود را در دارایی های جاری و خالص ارزش و دانش خود را از های اخیر تصمیم گیری هیئت منصفه و جوایز در دو مورد. یک عامل عمده مؤثر بر این تصمیم است که به درک که شما خود را بیمه برای هر مقدار اهدا بیش از حد از خود بی پوشش مقدار باید داوران جایزه جبرانی و خسارت تنبیهی بیشتر از خود بی پوشش مقدار. بنابراین در این مثال باید داوران جایزه $750,000 به فرد رانندگی وسیله نقلیه دیگر که دچار جراحت بدنی از آنجا که شما در برخورد با آنها به عنوان یک نتیجه از خود سهل انگاری و سپس شما خود بیمه شده برای این مقدار بیش از 250.000 دلار است که در این مورد خواهد بود $500,000. اگر شما $500,000 به حل و فصل این جایزه پس از آن قاضی تا به بسیاری از گزینه های دیگر برای اطمینان از جبران به حزب زخمی مانند: آراستن دستمزد خود را به فروش برخی از دارایی های خود را با قرار دادن یک حق رهن در اموال خود را ، در حال حاضر شما می توانید یک سیاست چتر برای پوشش شما به یک مقدار مشخصی در بیش از خود را در زمینه خودرو بی پوشش است. ما خواهد شد نگاه کنید که چگونه یک چتر سیاست کار می کند جزئیات بیشتر در آینده مقاله.

ما باید “حق محدود به سو” در مقابل “نامحدود حق شکایت” پوشش. اساسا تحت “محدود” حق شکایت و طرح دعوی در دادگاه گزینه, شما توافق می کنید به شکایت فردی که باعث تصادف خودرو برای شما درد و رنج می برند مگر اینکه شما در حفظ یکی از دائمی آسیب های ذکر شده در زیر:

-از دست دادن بخشی از بدن

-قابل توجه بدشکلی یا زخم

-یک آواره شکستگی

-از دست دادن جنین

-آسیب دائمی

-مرگ

لطفا توجه داشته باشید که انتخاب این گزینه نیست چشم پوشیدن از حق خود را برای شکایت برای خسارت های اقتصادی مانند هزینه های پزشکی و حقوق از دست رفته.

تحت “نامحدود” حق شکایت و طرح دعوی در دادگاه گزینه شما حفظ حق شکایت کسی که باعث تصادف خودرو برای درد و رنج برای هر گونه صدمه. اکثر مردم خواهد شد را انتخاب کنید “محدود” گزینه به دلیل آن است که هزینه ای کمتر و این فراهم می کند توانایی به شکایت حزب غفلت بزرگ ترین و دائمی صدمات. بسیاری از وکلای معمولا انتخاب “فضای مجاز: نامحدود گزینه” شخصی خود را پوشش و پرداخت قابل توجهی هزینه اضافی به دلیل آنها می خواهند حق شکایت برای هر گونه صدمه.

پیپ پوشش می ایستد برای صدمه شخصی حفاظت از پوشش. پیپ پرداخت می شود از سیاست های خود را. پیپ را پوشش می دهد هزینه های درمانی و احتمالا حقوق از دست رفته و خسارت دیگر. پیپ است که گاهی اوقات به عنوان “بدون خطا” پوشش زیرا اساسنامه که تصویب آن به طور کلی شناخته شده به عنوان بدون تقصیر ، پیپ طراحی شده است پرداخت می شود بدون توجه به “تقصیر” و یا بیشتر به درستی و بدون توجه به مسئولیت قانونی. پیپ نیز به نام “بدون خطا” از آنجا که تعریف یک مدعی و یا بیمه, بیمه حق بیمه باید افزایش نمی دهد به دلیل یک پیپ ادعا می کنند. یک پیپ ادعا می کنند ممکن است subrogated توسط بیمه خود را در برابر دیگر شرکت های بیمه اگر طرف دیگر مشخص شد به neglligent در تصادف. پیپ اجباری پوشش در برخی از کشورها.

بیمه/Underinsured (UM/UIM) است که پوشش از سیاست خود را که ممکن است به پرداخت برای آسیب به شما و مسافران خود را و احتمالا صدمه به اموال خود را هنگامی که به عنوان یک نتیجه از یک تصادف خودرو راننده دیگر است که هر دو از نظر قانونی مسئول حادثه و مصمم به “ایجاد” یا “underinsured.”

یک راننده ایجاد یک کسی که هیچ پوشش بیمه خودرو یا بیمه که برآورده نمی کنند دولت موظف مسئولیت حداقل الزامات یا که شرکت های بیمه را تکذیب کرد, خود را ادعا می کنند و یا نمی شد از نظر مالی قادر به پرداخت آن است. در اکثر ایالت hit-and-run راننده نیز در نظر گرفته یک راننده ایجاد به عنوان آن مربوط به پرداخت به آسیب به شما و یا مسافران خود را.

یک underinsured راننده کسی است که تا به حال بیمه که حداقل الزامات قانونی ندارد و باید به اندازه کافی بالا پوشش محدود به پرداخت خسارت ناشی از این حادثه است. در این شرایط UIM پوشش می تواند به شما پرداخت هزینه برای خسارت خود را. این مهم است که توجه داشته باشید که بیمه و underinsured جدا پوشش اگر چه در بسیاری از ایالت آنها می توانند و یا باید با هم خریداری شده. برخی از ایالت ها دستور خرید UM/UIM اما بسیاری از نمی.

برخورد پوشش بیمه شما برای آسیب به وسیله نقلیه خود را. مهم نیست اگر آن را یک برخورد بین ماشین شما و ماشین دیگری و یا اتومبیل خود را و یک دیوار سنگی. شما تحت پوشش هستند اگر ماشین شما صحه آسیب به عنوان یک نتیجه از برخورد به چیزی یا چیزی برخورد به این که آیا شما در اشتباه هستند یا نه. معافیت خود را معمولا اعمال می شود. اگر شما برخورد با وسیله نقلیه دیگری و طرف دیگر این است که در گسل و سپس خود را به شرکت بیمه ممکن است subrogate این ادعا در برابر در گسل حزب شرکت بیمه برای بازیابی مقدار ادعا.

جامع (Comp) را پوشش می دهد اساسا چه پوشش برخورد می کند. هنگامی که ماشین خود را حفظ خسارت که ناشی از برخورد با وسایل نقلیه موتوری و یا شی جامع بخشی از سیاست خود را خواهد پرداخت خسارت. اگر شما لازم نیست که پوشش جامع و سپس شما را مجبور به پرداخت از جیب خود را برای هر گونه آسیب به وسیله نقلیه خود را مربوط به برخورد است. در اینجا خطرات به طور معمول تحت پوشش جامع پوشش بیمه خودرو: آتش سوزی و سرقت و خرابکاری شکسته و یا آسیب دیده, شیشه, حیوانات تحمیل خسارت سقوط اشیاء طوفان (تگرگ و باد و غیره.), و صدمه به آب. معافیت خود را معمولا اعمال می شود.

اجاره بیمه (RI) است که پوشش را برای شما به یک ماشین کرایه کنم در حالی که وسیله نقلیه خود را در حال تعمیر به دلیل یک حادثه تحت پوشش. در مثال بالا از اعلامیه صفحه ارزش 80%/1500 بدان معنی است که شما باید پوشش 80 دلار در هر روز و 1500 دلار حداکثر مجموع هزینه اجاره یک ماشین در حالی که وسیله نقلیه خود را در حال تعمیر است. این اختیاری است که پوشش بسیاری از مردم, اما برخی نه.

که در آن است! است که اصول خود را شناخت پوشش بیمه خودرو. بد نیست درسته ؟ در حال حاضر که شما را در درک اصول اولیه پوشش بیمه خودرو شما می توانید بررسی و تجزیه و تحلیل های شخصی خود را بیمه خودرو را اعلام صفحه اطلاعات پوشش در حالی که با توجه به نظر شخصی خود را financials برای تعیین اینکه آیا یا نه شما کافی پوشش.

در ارتباط باشید برای مقالات آینده آن را توضیح دهد اصول اولیه شناخت صاحب خانه شخصی چتر و پوشش بیمه عمر. شما هیچ وقت نمی دانید که در آن است رفتن به باران!

یوسف Rubino, عامل

نیوجرسی مجوز اموال و تلفات سلامت و زندگی

[ad_2]