آیا درد پاشنه پا چیست که من نیاز به توقف در حال اجرا ؟

[ad_1]

درد پاشنه پا, پزشکی نامیده می شوند التهاب غلاف کف پا شایع است و خسته کننده آسیب برای بسیاری از دوندگان است. حساب آن را تا 10 ٪ از تمام آسیب های در حال اجرا و نتایج حاصل از overstressing گروه از بافت است که متصل به استخوان پاشنه پا به پا. اگر شما رنج می برند از التهاب غلاف کف پا, شما احتمالا تجربه درد شدید در پاشنه خود را نه تنها پس از در حال اجرا بلکه با اولین گام در صبح و یا پس از دوره های طولانی نشستن و یا اینکه روی پای خود را.

o شایع ترین علل التهاب غلاف کف پا در دوندگان عبارتند از:

o ناگهانی افزایش مسافت پیموده شده یا شدت تمرین

o پوشیدن کفش های در حال اجرا که ارائه پشتیبانی به اندازه کافی و یا جذب شوک.

o در حال اجرا بر روی سطوح متناقض

o تنگ همسترینگ و ماهیچه های ساق پا

o بالا و یا پایین قوس

اگر شما یک دونده مشتاق آخرین چیزی که شما می خواهید به شنیدن از دکتر “توقف در حال اجرا است.” اما در حال اجرا را از طریق درد پاشنه پا اغلب طول زمان بهبودی و معمولا باعث می شود وضعیت بدتر است. مطالعات نشان می دهد که شما نیاز به رسیدگی به این مشکل بلافاصله به عنوان دیگر شما صبر کنید برای درمان التهاب غلاف کف پا و سخت تر از آن است که به حل و فصل.

خبر خوب این است که ممکن است شما به طور کامل متوقف در حال اجرا و یا ورزش برای درمان درد پاشنه پا. بسیاری از مردم می تواند به اتخاذ یک برنامه است که پزشکی ورزشی پزشکان “نسبت بقیه.” این به این معنی آموزش متقابل و کاهش خود را در حال اجرا مسافت پیموده شده به نقطه که در آن شما احساس درد نمی کند زمانی که شما اجرا. یک ایده خوب برای عبور از آموزش این است که سعی کنید به شنا و یا در حال اجرا در یک استخر برای حفظ تناسب اندام است اما کاهش میزان استرس خود را قرار داده ، دوچرخه سواری یکی دیگر از گزینه های خوب. هنگامی که شما اجرا از شما می تواند به کاهش استرس در پای خود را توسط متناوب بین دویدن و راه رفتن. شما می توانید افزایش مسافت پیموده شده خود را به آرامی در طول زمان اما توقف در حال اجرا در هر زمان اگر شما احساس درد در پاشنه خود را.

در علاوه بر این به “نسبی استراحت” شما نیاز به مراقبت های ویژه ای از پای خود را در خانه به درمان التهاب غلاف کف پا. اگر شما مراقبت از خود درد معمولا از بین برود. در مارس 2004 جدید مجله پزشکی انگلستان گزارش داد که التهاب غلاف کف پا علائم حل و فصل خواهد شد در بیش از 80 درصد از مردم در عرض 12 ماه. آن را توصیه می کند که پزشکان در درمان التهاب غلاف کف پا مبتلا به “بیمار-کارگردانی کم خطر, حداقل هزینه مداخلات” مانند کشش و با استفاده از قوس پشتیبانی می کند.

“اولین گام برای تسکین درد پاشنه پا می تواند به عنوان ساده به عنوان کشش پای خود را قبل از خارج شدن از رختخواب در صبح شکر و تخم مرغ پای خود را به طور منظم و با پوشیدن کفش مناسب می گوید:” Jeffrey S. پترسون, M. A. D در شمال کالیفرنیا موسسه پزشکی ورزشی و مشاور Heeling Solutions یک شرکت اختصاص داده شده به کمک به مردم حل و فصل درد پاشنه پا. “بسیاری از مردم نیز نیاز به مراحل اضافی مانند استفاده از ارتز در کفش خود را و یا پوشیدن حمایتی پا دستگاه در شب به نام شب آتل.”

چگونه شما می دانید اگر شما از التهاب غلاف کف پا? تنها یک مجوز پزشکی حرفه ای می تواند به تایید تشخیص شما. به دنبال یک پزشک که متخصص در شرایط پا و مچ پا مانند یک پزشک و یا ارتوپد. شما همچنین می توانید بررسی کنید http://www.heelingsolutions.com برای اطلاعات بیشتر. این شرکت به فروش می رساند یک تصویری است که دارای یک بخش ویژه برای دوندگان و اطلاعات جامع در مورد بیماری و درمان توصیه می شود.

[ad_2]