آن's تیزر شکنجه زمان

[ad_1]

اگر شما're همیشه در پایان دریافت شما'll رنج می برند یک تجربه فراموش نشدنی. شما احتمالا't حتی متوجه دو برقی پروب سرعت به سمت شما در 100 کیلومتر در ساعت, اما شما قطعا متوجه 50,000 ولت زمان که فورا باطل خود را در سیستم عصبی مرکزی.

و شما همیشه به یاد داشته باشید عذاب و درد مشقت بار به عنوان پالس های الکتریکی باعث انقباضات عضلانی غیر ارادی به عنوان شما سقوط فلج به زمین شاید از دست دادن کنترل مثانه و روده.

افسران پلیس دچار 1.5 دوم تکان خوردن به عنوان بخشی از تیزر آموزش گفت: “هر کسی که با تجربه آن را به یاد داشته باشید آن را برای همیشه.”

که's 1.5 دوم تکان خوردن. معمول تیزر زمان طول می کشد برای 5 ثانیه مگر اینکه ماشه است برگزار پایین. سپس آن را خواهد داشت تا زمانی که باتری نگه می دارد ،

یک Michigan شهرستان کلانتر نام آن را “طولانی ترین پنج ثانیه از زندگی من است. آن's, اکستریم, درد, وجود دارد,'s بدون هیچ تردیدی در مورد آن.”

یک سلاح گرم مشاور توصیف آن به عنوان “عمیق ترین درد من همیشه احساس می شود. شما در مجموع پیروی از آنجا که آنها't می خواهید که درد دوباره است.”

طبقه بندی شده به عنوان “غیر کشنده” سلاح برخی از 250,000 تیزر اسلحه مورد استفاده توسط آژانس های اجرای قانون در ایالات متحده و کانادا و 70 کشور دیگر. در اکثر موارد آنها استفاده می شود در درد ناشی از انطباق دقیق شرح شکنجه.

در واقع یک کمیته سازمان ملل متحد اعلام کرد پس از چندین اخیر مرگ و میر در آمریکای شمالی است که تیزر الکترونیکی تفنگ بی حس کردن یک نوع شکنجه است که می تواند کشتن. کمیته کارشناسان از 10 در ادامه گفت که “استفاده از این سلاح ها علل درد حاد تشکیل یک شکل از شکنجه و در برخی موارد آنها حتی می تواند باعث مرگ شود.”

به گفته سازمان عفو بین الملل بیش از 300 مرگ و میر در سراسر جهان می توان به بی رویه تیزر استفاده کنید. آنها خواستار تعلیق تیزر استفاده کنید و یک تحقیق کامل.

پس ما جدید دادستان کل Michael Mukasey قادر به تعریف ارایه کرده که شکنجه و پس از ما شكنجه گر-in-chief می گوید: ما نمی't, شکنجه, در حالی که کارگردانی “پیشرفته بازجویی” در زندانهای مخفی در سراسر جهان مرگبار استفاده از اسلحه تیزر بدون شک خواهد بود را رد کرد و به عنوان بی اهمیت است.

تیزر شرکت می گوید خود را “غیر کشنده” سلاح موجب صرفه جویی در زندگی به عنوان یک جایگزین موثر به اسلحه های واقعی. بدیهی است که درست است. هیچ استدلال. اسلحه تیزر ارائه شده زندگی-صرفه جویی در حفاظت دوباره و دوباره. اما استفاده از آنها تغییر کرده است. اسلحه تیزر می توانید تحمیل شکنجه و آنها را بکشند. آنها در حال تبدیل شدن به رعایت کامل سلاح برای فاشیستی پلیس دولت ما به سرعت در حال تبدیل شدن.

در نظر گرفتن مرگ های اخیر در ونکوور فرودگاه رابرت Dziekanski, 40, غیر انگلیسی زبان از لهستان که در حال صرف 10 ساعت در فرودگاه بدون کمک کند. او یک صندلی انداخت و تلاش برای شکستن همه چیز آرام پس از امنیت وارد شده است. ونکوور پلیس به او صحبت کرد دقیقا 24 ثانیه و سپس انباشت اشیاء بدست آمده در باطوم پرواز و tasered او را به مرگ. کامل فیلم از این حادثه نشان می دهد او نوشتن بر روی زمین و جیغ برای مدت زمان طولانی قبل از او درگذشت.

در یکی دیگر از مورد اخیر 54 ساله شد سقوط بیش چرخ از اتومبیل خود را در مونتگمری آلاباما. پلیس محلی tasered او نه پاسخ به دستورات خود را به خروج از وسیله نقلیه است که او قادر به انجام این کار به دلیل وضعیت پزشکی او را. او در دیابتی تشنج. او تا به حال هیچ سابقه کیفری و آزمایشات نشان داد مصرف الکل در سیستم خود را. او به اتهام رانندگی تحت تاثیر.

جارد مسی کشیده شد بیش از یوتا بزرگراه Patrolman جان گاردنر به اتهام سرعت در سپتامبر 14. زمانی که مسی حاضر به امضای بلیط سرعت سپاهی گاردنر tasered او در مقابل همسر باردار خود آمد که از خود ماشین جیغ, در نزد او, شوهر, تخت در پشت خود را بر روی زمین. مسی در حال برنامه ریزی برای فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر یوتا بزرگراه گشت.

23 ساله دانشجو مصطفی Tabatabainejad شد tasered بارها و بارها توسط UCLA پلیس در حالی که او در پاول کتابخانه آزمایشگاه کامپیوتر. خود جرم است ؟ او حاضر به نشان دادن ID خود را. پلیس می دانید که طول می کشد تا حداقل یک دقیقه قادر به ایستادن پس از یک تیزر شات در عین حال یک ویدیو و شاهدان عینی توصیف و پلیس خواستار قربانی خود را برای دریافت به پا خود را به عنوان آنها بارها و بارها شوک او را دوباره و دوباره و دوباره.

Tabatabainejad جیغ و گریه و التماس و پنجه نرم می کند برای آنها برای جلوگیری از در حالی که شوک ادامه از 50000 ولت فلج درد به پلیس تحمیل شیطانی خود ،

سازمان عفو بین الملل گزارش یک تیزر استفاده تقریبا خارج از کنترل است. تیزر مربوط به مرگ و میر در حال افزایش است. تیزر مربوط به شکنجه است که تحمیل روزانه – و ظاهرا هیچ کس مصون است.

Uncooperative کودکان در حال tasered به عنوان زنان باردار, معلولان, افراد مبتلا به بیماری های روانی معلول و درمانده مظنون هر کسی و هر کس قابل تصور است.

Orange County police tasered 18 ساله, اورلاندو, مردی که گره خورده بود به تخت بیمارستان – از آنجا که او حاضر به دادن نمونه ادرار.

واشوگال واشنگتن پلیس سعی در خدمت به استناد روسی مهاجر اولگا Rybak از آنجا که سگ او را گاز گرفته بود افسر دیگر روز قبل از. Rybak که صحبت کمی زبان انگلیسی در خواست مترجم. او به معرفی یک تیزر به جای آن و شوکه شده بود 12 بار در سال 91 ثانیه در مقابل او دو پسر جوان که با تهدید این تیزر همچنین زمانی که آنها در تلاش برای کمک به مادر خود را.

پسران هنوز هم تحت درمان روانی برای اختلال استرس پس از سانحه. افسر درگیر شد تیزر آموزش افسر اداره پلیس.

من می توانم فهرست صفحه بعد صفحه از حوادث مشابه برخی واقعا وحشتناک است. اکثریت قریب به اتفاق حوادث به مردم اعمال می شود که غیر مسلح و یا در حال حاضر محدود است. آنها استفاده می شود بیشتر از نه صرفا به عنوان ابزار انطباق است. آنها ابزار شکنجه.

در نظر بگیرید این واقعیت است که ما واحد های نظامی با استفاده از اسلحه تیزر – در میان آنها 800th پلیس نظامی تیپ مسئول شکنجه در بدنام زندان ابوغریب, زندان, در عراق است.

با خارج از کنترل پلیس نیروی آماده به شکنجه هر کسی به هر دلیل و یا بدون هیچ دلیل در همه's باید انجام شود ؟ شما می توانید سعی کنید به مبارزه با آتش با آتش. برای حدود 300 دلار شما می توانید خرید خود را شخصی تیزر در هر یک از چندین طراح رنگ.

تیزر فروخته است بیش از 120,000 مصرف کننده نسخه های خود را از دستگاه شکنجه از سال 1994. شما می توانید بیش از حد انجام 50,000 ولت حفاظت در جیب شما – مگر اینکه شما در زندگی DC, سلام, MA MI RI, NY NJ یا WI جایی که آنها هنوز هم غیر قانونی است . CT و IL اجازه استفاده غیر نظامی اما با محدودیت.

فقط فکر می کنم! هنگامی که شما در مورد به tasered با اجرای قانون شما فقط می تواند شلاق خود و تیزر و … نه یک ایده خوب است. شما می تواند tasered به مرگ است. یا دور گرفته شده برای یک تعطیلات طولانی در رسانه های اجتماعی ، بهترین سعی کنید برای محافظت از خود را از اراذل و اوباش که't ،

به عنوان طولانی به عنوان شکنجه قانونی در این کشور وجود دارد که شما می توانید برای محافظت از خودتان را – به جز برای حفظ مشخصات پایین و سعی کنید در ترکیب با بقیه Sheeple. تا زمانی که ما تصمیم به این کشور بازگشت – what's چپ آن را – بدون توجه به هزینه.

در ضمن ما خیرخواه دولت جدیدی با تکنولوژی بالا سلاح حتی موثر تر از تیزر. آن's یک موج گرما مایکروویو تفنگ شناخته شده به عنوان تبلیغات (Active Denial System) است که با استفاده از پرقدرت امواج رادیویی به علت مولکول ها در یک هدف's پوست به ارتعاش خشونت ایجاد یک احساس سوزش غیر قابل تحمل.

وقتی که خون شما شروع به جوش شما تجربه واقعی معنای درد و شکنجه است.

تبلیغات است مورد استفاده قرار گیرد برای متفرق کردن جمعیت عصبانی و یا خشونت تظاهر کنندگان – از فاصله حدود 2500 فوت است. آن است مورد استفاده قرار گیرد البته در عراق است. اگر و هنگامی که از آن استفاده می شود به عنوان کنترل جمعیت در خود ما شهروندان باز می ماند به حدس و گمان است.

یکی از معدود چیزهایی که این کشور هنوز هم برتری در ایجاد ابزار از درد و نابودی است.

تیزر استفاده شده است تقریبا خارج از کنترل است. توجه داشته باشید روزانه حوادث گزارش شده برای مراجعات بعدی. به یاد داشته باشید که آزادی واقعی بیان دیگر وجود ندارد – و کنترل خود را ضربه به نظر درآمده است. به یاد داشته باشید که شکنجه قانونی است و قانون جدید اجرای شعار منطبق است و یا می میرند. یا حداقل رنج می برند کمی با یک لحظه تیزر برق.

انتخاب های خود را? قبول وضعیت موجود. صحنه را ترک کنند و پیدا کردن یک جای بهتر. تغییر وضع موجود – سخت ترین انتخاب همه.

موفق باشید.

[ad_2]