آن را در خارج از سرد: 5 دلیل برای انتخاب دنده تاکتیکی

[ad_1]

زمستان وارد کرده است. با توجه به همراه درجه حرارت subzero مردم باید برای محافظت از خود را از اثرات بادهای شديد برف و یخ است. در حالی که تعدادی از شرکت های که فروش لباس زمستانی محصولات خود را گاهی اوقات فاقد وقتی که می آید به عملکرد. شگفت آور, دنده تاکتیکی تنها پاسخ ممکن برای کسانی که نیاز به پوشاک است که انجام می دهد حتی در سردترین درجه حرارت.

1.) عایق چکمه – سرمازدگی یک تهدید بسیار واقعی زمانی که جیوه کاهش یافت. برای افرادی که به دنبال نگه داشتن انگشتان خود را در این سال آنها باید در نظر خرید یک جفت از چکمه های عایق. بسیاری از این سبک نیز ضد آب ارائه می دهد که اندازه گیری های اضافی از عنصری حفاظت ویژه از برف و با دوغاب پر.

2.) Parkas – در حالی که آن را نمی ممکن است صدا به خصوص تاکتیکی این نیمتنه پوست حیوانات اتفاق می افتد به آب و هوای ناپاک انتخاب بسیاری از مأموران اجرای قانون و تاکتیکی اپراتورهای. اضافی لنت اغلب می تواند به راحتی گنجانیده شده parkas ساخت آنها بسیار متنوع است. بعضی اوقات هود می تواند نشستن در یک محفظه ویژه موجود در ناحیه گردن کت.

3.) لایه های پایه – اساسا پایه لایه های بسیار پیشرفته تر از نسخه های حرارتی. معمولا آنها ساخته شده از مواد گره است که کمک می کند تا کاهش خستگی عضلانی و نقاط داغ (مکان های بیش از حد گرما به علت اصطکاک). آنها مهم هستند چرا که آنها ارائه یک لایه اضافی از گرما و فتیله رطوبت دور نگه دارید استفاده کنندگان خشک و برشته.

4.) پشم و یا پوشیده, دستکش – وجود دارد بسیاری از سازندگان دستکش وجود دارد. متاسفانه بسیاری از آنها هم همین مشکل را… آنها تا حد زیادی مختل پوشنده لباس خوب مهارت های حرکتی. او و یا او ممکن است پیدا کردن آن غیر ممکن است برای گرفتن هر چیزی کوچکتر از یک توپ بیس بال و مشکل انجام کوچکترین کار مانند ثبت نام خود او. بیشتر تاکتیکی سبک های طراحی شده برای هر دو گرم و با دوام همراه با ارائه عالی گرفتن. آنها اغلب به انتظارنشسته بودند با پشم گوسفند و یا ترکیب پشم گوسفند وجانوران دیگر به پا زدن تا گرما عامل.

5.) گردن گتر یا بلکلوا – نه هر کس شال سازگار اما چهره خود را هنوز هم نیاز به محافظت می شود. به عنوان یکی از حساس ترین قسمت های بدن و صورت و گردن قطعا باید محافظت از درجه حرارت بسیار سرد و توفانی باد. گردن گتر یک دایره از پارچه ای که می تواند مطرح شود برای پوشش فضای بین بینی و قاعده گردن. این balaclava تاکتیکی راه برای گفتن ماسک اسکی. این پارچه سپر تمامیت صورت ترک تنها یک باز برای چشم و پل از سر و صدا.

در حالی که وجود دارد آب و هوای سرد و راه حل های یافت می شود در tactical gear, بازار, موارد ذکر شده را پوشش اصول اولیه. هنگام پوشیدن این موارد مردم را حفظ قابلیت انجام تقریبا هر منزل و یا شدید آب و هوا وظیفه در حالی که گرم ماندن در طول سرد درجه حرارت.

[ad_2]