آنچه به دنبال در Snowblower ایمنی

[ad_1]

برای بسیاری از مردم یک دمنده برف می تواند یک راه نجات وجود دارد برخی از خطرات و خطرات است که باید پرچم بالا. این را می توان به راحتی با آن برخورد, اما آنها مهم هستند و اغلب نادیده گرفته شده است.

خرید snowblower است که اغلب به عنوان شبیه به خرید یک باغ ماشین چمن زنی و یا کوچک و جمع و جور تراکتور. مانند قوانین اساسی ایمنی اعمال می شود که در بسیاری از برف دمنده ها استفاده از تنظیمات داخلی و یا در منابع زمین و باغ و یا کسب و کارهای کوچک مانند مراکز باغ. در همه این موارد وجود خواهد داشت و مردم دیگر در اطراف از جمله کودکان و ضروری است که این اپراتور از snowblower دارای آگاهی از خطرات بالقوه برای این افراد است.

هدف اصلی از یک snowblower است که به طور موثر پاک کردن برف از روی زمین و تخلیه آن از طریق یک شوت به برخی دیگر از منطقه از زمین که در آن از آن خواهد شد یک مزاحم. یکی از چیزهایی است که اغلب اتفاق می افتد با یک snowblower است که بارش برف مسدود می شود و نهفته در درون دستگاه.

تمایل اکثر مردم است که به نوبه خود snowblower کردن چند ثانیه صبر کنید و سپس سعی کنید برای روشن شدن نهفته برف از اطراف تیغه های snowblower. این خوب است به عنوان طولانی به عنوان طولانی به عنوان کسی که با استفاده از چیزی شبیه به یک چوب و یا یک تکه چوب.

جایی که آن را خطرناک می شود این است که وقتی کسی با استفاده از دست خود را و یا هر بخشی از بدن خود را به امتحان کنید و پاک کردن برف. دلیل این است که حتی اگر برف دمنده دارای خاموش تیغه در ادامه به نوبه خود برای مدتی پس از او را متوقف کرده است و اگر کسی قرار می دهد دست خود را در نزدیکی آنها در این زمان آن می تواند منجر به آسیب جدی و احتمالا دائم قطع کسی بوده است.

روش صحیح به شرح زیر است. اگر ممکن است سعی کنید و استفاده از یک snowblower چند بار در روز به منظور پاک کردن برف که واقعا سنگین و یا مرطوب و یا جایی که از آن شده است در حال سقوط برای چند روز و نه پاک شده است. این باعث می شود آن را کمتر احتمال دارد به مسدود کردن در دستگاه. اگر آن را مسدود می کند تا چند دقیقه صبر کنید و پس از خاموش کردن و سپس با استفاده از یک چوب و یا یک دسته جارو را امتحان کنید و پاک کردن برف. در همان زمان نگه داشتن همه ایمنی سپر در محل و هرگز قرار دادن دست خود را و یا هر بخشی از بدن خود را به snowblower خود را. این امر هر دو به تیغه شوت و هر بخش دیگری از کار با ماشین آلات.

دیگر چیزی برای تماشا کردن با یک snowblower است که ممکن است تجمع گاز مونواکسید کربن. در حالی که برف دمنده عمدتا در خارج, آنها اغلب شروع شده و گاهی از چپ به اجرا در یک فضای محدود مانند یک گاراژ یا خارج ساختمان. این به طور بالقوه می تواند واقعا خطرناک است و آن است که همیشه بهترین برای شروع آنها و ترک آنها را در حال اجرا خارج از جایی که همیشه ممکن است.

اگر به هر دلیلی آنها آغاز شده و سمت چپ برای اجرا در یک فضای محدود و سپس آن را کاملا حیاتی است که وجود دارد مهم است تهویه در منطقه ای که دستگاه در حال اجرا است به عنوان وجود دارد wel ساخت تا از مونوکسید کربن در منطقه محدود باشد.

دیگر چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که با استفاده از یک snowblower واقعا حس مشترک. هر کس در عمل باید آن را از سن که در آن آنها قادر به تشخیص خطرات بالقوه مانند کودکان یا بزرگسالان در مجاورت آسیب احتمالی بر روی زمین در زیر برف و به اندازه کافی بالغ به طور کامل آگاه از این واقعیت است که آنها باید بدانند که قرار نیست هر بخشی از بدن خود را در هر بخشی از ماشین آلات snowblower.

این نیز بسیار مهم است به خواندن کتابچه راهنمای اپراتور قبل از استفاده از snowblower. اغلب یک کتابچه راهنمای کاربر است که فکر به عنوان تنها بودن چیزی است که تولید کننده در محل قرار می دهد چرا که آنها به. در حالی که این درست است به حدی که دستی باید نه فقط به عنوان یک نقطه مرجع هنگامی که چیزی می رود اشتباه است. برای snowblower آن را حاوی نسبتا اساسی ایمنی اطلاعات است که همیشه باید به دنبال آن است که اغلب انتقادی به یک فرد خوب بودن و سلامت و همچنین اطمینان از نگهداری و رفاه از دستگاه خود را و آنها مطمئن شوید که آن را اجرا می کند به طور موثر به عنوان امکان پذیر است.

[ad_2]