آنلاین مدیریت اسناد کمک می کند تا تنظیم مقررات شرکت مشاوره در دیدار با سند کنترل مقررات

[ad_1]

Reglera به رسمیت شناخته شده است به عنوان یکی از بزرگترین و سریع ترین رشد نظارتی مشاوره و کسب و کار روند برون سپاری شرکت ها در جهان است. از سال 1999 این Lakewood, شرکت, شرکت است که به کمک بافت انسانی و شرکت های تجهیزات پزشکی حرکت نظارتی و خم از طریق تخصص خود و درک نظارتی و سیستم های کیفیت مورد نیاز است.

سند تغییر مدیریت کنترل یکی از برون سپاری خدمات Reglera ارائه می دهد. غذا و داروی آمریکا (FDA) و سازمان های دیگر که نیاز به اسناد و مدارک مرتبط با طراحی محصول و اطلاعات کنترل می شود. نمونه شامل طراحی/ساخت اسناد, دستورالعمل های عملیاتی استاندارد, کارکنان سوابق آموزشی و سیاست ها و روش های.

این حجم از اسناد در یک بافت یا شرکت تجهیزات پزشکی باید مدیریت قابل توجه است. شرکت های درگیر Reglera به ارائه سند خدمات کنترل – نتیجه های جایگزین و/یا حذف هزینه و بدون هیچ زحمتی از مدیریت داخلی خود را سند کنترل بخش.

Reglera با استفاده از مبتنی بر وب آنلاین, نرم افزار مدیریت اسناد برای تسهیل سند خود از تغییر برنامه کنترل. این نرم افزار فراهم می کند یک اعتبار سیستم امن به شاخص مدیریت و کنترل تمام انواع اسناد (به عنوان مثال اسناد ورد و صفحات گسترده اکسل و نقشه های CAD و غیره.).

آن را نیز اجازه می دهد تا Reglera مدیران و شرکت های مشتری در سراسر کشور و در سراسر جهان به راحتی کردهاید و سازماندهی بسیار مهم روش و کیفیت سوابق 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته است. چون ImageSilo است مبتنی بر Reglera می توانید خدمات تعداد نامحدودی از کاربران نهایی – صرف نظر از موقعیت جغرافیایی خود – بدون نیاز به متحمل شدن هزینه و بدون هیچ زحمتی در محل نصب نرم افزار. سیستم دقیق آهنگ سند تجدید نظر فراهم می کند و مسیرهای پیاده روی حسابرسی برای ردیابی زمانی که اسناد دیده شده, به روز شده, و غیره.

“آنلاین مدیریت اسناد ثابت کرده است که قابل اعتماد و کاربر پسند و آسان راه را برای یکپارچه سازی و گسترش Reglera الکترونیکی سند تغییر مدیریت کنترل سرویس به کاربر نهایی ما مشتری” گفت: تیم Anschutz معاون فروش و بازاریابی در Reglera. Anschutz افزود: “ارائه یک ASP گزینه را فراهم می کند مشتریان با نقطه ورود برای کمک به نگه داشتن هزینه های سرمایه ای کم در حالی که همچنین به حداقل رساندن آن را پشتیبانی برای در رفتن میزبانی و فعالیت های تعمیر و نگهداری. بسته به سناریو کسب و کار وب گزینه می تواند بسیار جذاب و برتر ROI.”

[ad_2]