آموزش مداوم پرستاری ارائه دهندگان

[ad_1]

در آمریکای شمالی و چند آموزش مداوم سازمان ها و دانشگاه ها ارائه معتبر CE دوره آموزشی پرستاری-مطالب مرتبط. اجازه دهید یک نگاه اجمالی از برخی از این ارائه دهندگان دوره و دوره های خود را.

این موسسه توانبخشی شیکاگو ارائه می دهد بسیاری از کوتاه آنلاین, CE, دوره های پرستاری مربوط به مناطق است.

e آموزش مداوم پزشکی [eCME] میزبان رایگان آنلاین پزشکی کتابخانه و یک لیست بسیار تعاملی آموزش مداوم پزشکی (CME) دوره های در وب سایت خود را http://www.ecme.com. سایت توصیه می کند http://www.astrazeneca-us.com و http://www.astrazeneca.co.uk پرستاران مستقر در ایالات متحده و انگلستان بود. این سایت حاوی لینک به صورت حرفه ای مستقر در کشورهای دیگر است. با ورود به سایت مربوطه این امکان وجود دارد فورا به مشاهده دوره دموی دسترسی محلی eCME برنامه و یا ثبت نام برای هر یک از محلی و یا جهانی دوره. این سایت حاوی هشدار ایمیل زمانی که خدمات دوره های جدید معرفی می شوند. بسیاری از دوره های خود نیاز به نرم افزار ساخت انیمیشن فلش `است که می توان به صورت رایگان از وب سایت.

نیویورک-بر اساس Cicatelli همکاران گنجانیده شده است, یکی از بازیکنان اصلی در این زمینه میزبان یک سایت جالب http://www.cicatelli.org. این شرکت ارائه آن دوره با استفاده از چت آنلاین ماهواره ای و پخش برنامه های teleconferences تصویری همایش ها و CD-ROMs. این سایت شامل تعدادی از لینک مربوطه در صفحه اصلی آن. یک چنین متصل به خود را در دوره آنلاین فروشگاه.

با توجه به دانشگاه درکسل وب سایت خود دانشکده پرستاری و بهداشت حرفه ای ارائه شده است آنلاین CE برنامه از سال 1997. این وب سایت یک لینک برای هر گونه توضیحات در مورد دانشگاه و یا آن دوره است. همه که کاربر را به انجام است فقط نوع نگران سوال مثلا “”است درخل تأیید شده است؟”” در این لینک.

علاوه بر درخل وجود دارد بسیار محبوب آنلاین CE دوره های ارائه شده توسط دانشگاه ققنوس, Walden کاپلان و بیشتر. به طور سنتی شناخته شده تر دانشگاه ها مانند دانشگاه جانز هاپکینز در ادامه به ارائه عالی CE دوره ای که در قرعه کشی پرستاران از کشورهای مختلف جهان است.

[ad_2]