آماده شدن برای فصل آنفولانزا با فوم ضد عفونی کننده دست و الکل ضد عفونی کننده دست و آنفولانزا ماسک صورت

[ad_1]

آیا با استفاده از فوم ضد عفونی کننده دست و یا الکل ضد عفونی کننده می باشد که برای دفع میکروب ها در طول فصل آنفولانزا.

آغاز فصل آنفولانزا نزدیک است, که به معنی آن زمان برای شروع کردن در کف دست ضد عفونی کننده و الکل ضد عفونی کننده دست و آنفولانزا ماسک صورت.

2009-2010 فصل آنفولانزا آنقدر شدید است که بسیاری از کسب و کار به طور قابل توجهی تخلیه موجودی خود را از آنفولانزا لوازم مانند Purell که ثابت شده است برای جلوگیری از گسترش میکروب ها.

در این زمان اقتصادی در اتاق مدیران ممکن است وسوسه به کم در تهیه بنابراین صرفه جویی در پول.

بسیاری از آنلاین وب سایت باید این توانایی را به مدیران دفتر ، صابون و مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب ارائه می شوند در چنین تخفیف که آن را تنها حس می کند از نظر اقتصادی و سلامت نظر به سهام.

چه محصولات باید هر دفتر داشته باشد ؟ نگاهی به.

فوم ضد عفونی کننده دست: قرار دادن ضد عفونی کننده و اسپری در اطراف اتاق می تواند کمک به کارکنان برای جلوگیری از گسترش ویروس ها. پر کردن کسانی که اسپری را حفظ خواهد کرد دفتر سالم در یک هزینه معقول.

الکل ضد عفونی کننده دست: Purell پیشرو تولید کننده دست عفونی و آنها با ارائه مقدار زیادی از اندازه های مختلف محصولات است. جای متوسط پمپ در حمام و اتاق استراحت و ذخیره اندازه های فردی در یک کشو میز و یا کیف پول.

دستمال مرطوب ضد عفونی: کیمبرلی-کلارک Kimtech سطح ضد عفونی کننده دستمال مرطوب کمک به نگه داشتن هر دفتر جوانه رایگان. این دستمال مرطوب هستند چرا که آنها تمیز کردن messes و در حالی که ضد عفونی سطح. آنها ارزشمند در اتاق استراحت و سرویس بهداشتی به عنوان یک ابزار تمیز کردن.

آنفولانزا ماسک صورت: آنفولانزا ماسک صورت است یک ایده خوب برای افرادی است که کار در مناطق در معرض ابتلا به باکتری محتوا. جلوگیری از اشکالات با گرفتن یک جعبه 3M ذرات تنفسی ماسک. اگر شما اتفاق می افتد به گرفتن سرد در این فصل فراموش همکاران خود را به نفع و فصل آنفولانزا ماسک صورت در حالی که مشغول به کار است.

تمیز کردن وسایل اولیه: مطمئن باشید که دیگر تمیز کردن وسایل اولیه مانند ظرفشویی مواد شوینده و ضد عفونی کننده و پاک کننده به راحتی در دسترس در دفتر. نگه داشتن زمینه های مشترک پاک را تا حد زیادی کاهش میزان باکتری های مضر و میکروب ها در این منطقه است.

بنابراین آماده برای آینده فصل آنفولانزا با تضمین وجود دارد مقدار زیادی از فوم ضد عفونی کننده دست و الکل ضد عفونی کننده دست آنفولانزا ماسک صورت و مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب در دست است.

به یاد داشته باشید سالم است و یک مولد ،

[ad_2]