آسان و طولانی مدت اسکله و پرتو تعمیرات

[ad_1]

بسیاری از قدیمی تر صفحه اصلی سازندگان به شما خواهد گفت که اسکله و پرتو بنیاد انتخاب برتر برای یک پایه و اساس. دلیل این است که اسکله و پرتو بنیاد می تواند ایستادن به جنبش بیشتر از دال پایه و اساس است. علاوه بر اسکله و پرتو بنیاد آسان تر است برای تعمیر و جامد هنگامی که آن را به ثابت. برخی از اسکله و پرتو مبانی یافت که قدمت آن به سال 1910 هنوز در حال تعمیر و بازسازی به مانند وضعیت جدید است.

نشانه های نیاز به اسکله و پرتو مشکلات:

· داخلی یا خارجی دیوار ترک

· ناهموار و یا تضعیف طبقه

· ترک در سقف

· چسباندن درب و پنجره

علل اسکله و پرتو مشکلات را می توان به سه حوزه

اولین شکل از آسیب های چوب مانند; شکسته ترک خورده و یا منحرف تیرچه های کف و یا تیرهای چوب پوسیدگی و یا حشرات آسیب و فاسد طوفان یا گرداب شدید بشقاب. شما همچنین می توانید کشف آب یا رطوبت آسیب. این می تواند شامل نامناسب و زهکشی در زیر خانه نامناسب تهویه در زیر خانه آب ایستاده اسکله جنبش با توجه به فصلی رطوبت خاک و پد و بلوک هولناک توسط آب. در نهایت سازنده یا صاحب خانه اشتباه نیز اتفاق می افتد و باعث ناکافی تعداد بعضا کم عمق بعضا معیوب shimming و علاوه بر این از داستان دوم با هیچ اضافی اسکله پشتیبانی می کند.

اسکله و پرتو حمایت توابع

اسکله و پرتو خانه های خانه های که خزیدن فضا است که در فضای بین زمین و زمین است. اسکله است که بتن می رود که به زمین و خرس وزن ساختمان در بنیاد تیرهای از چوب است. همه پایه می تواند مشکلات در خاک رس. برخی از مردم احساس می کنند که با فشار چوب و براکت های فلزی و تسمه برای تنظیم پرتوهای این بنیاد از نوع قوی تر از همیشه است. این جای پا برای اسکله می کند بهترین در به خوبی زهکشی شده و یا به طور مساوی می خاک حاصلخیز و مرطوب با تهویه خزیدن فضا. تعداد اسکله ها محاسبه شده است به بهترین تحمل وزن از خانه. وجود دارد برخی از اسکله و پرتو سازه که همچنین شامل بتن در محیط کلاس پرتو.

مشکلات با اسکله و پرتو سازه

کسانی هستند که انتقاد اسکله و پرتو ساختار و این اعتراض خود را به. یکی از دلایل داده شده است که در مقایسه با بتن پاکیزگی چوب مستعد ابتلا به پوسیدگی و حشرات آسیب بنابراین ضروری است برای جلوگیری از زمین به چوب تماس در هر کجا که ممکن است. یکی دیگر از دلایل اسکله و پرتو ساختار ممکن است ضعیف فاصله و چوب به دلیل ماهیت خود ممکن است ضعیف شکل و فاصله اجازه می دهد برای فرو بردن و یا رکوع طبقه است. بتن و فولاد هستند ،

تعمیرات معمولی شما به پایه

بتن در محیط های پرتو: اگر این خانه شامل یک محیط بتن پرتو برخی از آسان و تعمیرات می توان با بلند کردن خانه و با استفاده از فشرده pilings سیما برای.

چوب جایگزینی: همانطور که قبلا ذکر شد اغلب چوب در خزیدن فضا رتس با توجه به رطوبت و باید تعویض شود. وجود دارد نیز می تواند حشرات آسیب. در زمان تمام تیرها نیاز به جایگزینی.

داخلی تعداد طبقات: طبقه سطوح تنظیم با استفاده از فلز shims. با این حال در زمان تغییر عمده ای است به اندازه کافی به نیاز به علاوه اضافی piers. این درست است به خصوص اگر خطا ساخته شده است در قضاوت تعداد پایه های مورد نیاز برای خانه و یا علاوه بر این پشتیبانی از.

تهویه بهبود: اگر فاسد و یا دیگر آسیب رطوبت مشاهده شده است تهویه باید بهبود یافته در خزیدن فضا. همان درست است اگر کپک یا قارچ رشد مشاهده شده است.

اغلب آنچه به نظر می رسد مثل یک تعمیر معلوم می شود متوسط تنظیم است. به دست آوردن چند تخمین می زند قبل از شروع کار یک حرکت عاقلانه با اسکله و پرتو تعمیرات. همه کار انجام شده باید warrantied برای حداقل یک سال پس از کار انجام شده است.

[ad_2]