آتش خود را مدیریت مجوز شرکت قبل از اینکه شما آنها را استخدام

[ad_1]

نرم افزار خود را پویا است اما بودجه شما ممکن است پشت سر هم با تلاش برای محافظت از آن را قبل از شما آن را به بازار است. همه ما می دانیم چقدر مهم حفاظت از نرم افزار حیاتی است و هکرها در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر خلاق در تلاش های خود را برای سرقت اطلاعات شما و بدون استفاده از اعتبار و یا پرداخت به شما. بنابراین اولین چیزی که شما انجام دهید این است که شروع به صحبت کردن با نرم افزار مدیریت مجوز شرکت ها برای محافظت از سرمایه گذاری خود را. کجا می خواهد برود ؟ چه پایه محصولات باید آنها فراهم شده است ؟ در اینجا 5 اقلام اساسی که هر نرم افزار حفاظت از شریک زندگی است که شما انجام کسب و کار با در حال حاضر به شرکت خود را. اگر آنها را به't ارائه این خدمات به آنها لغزش صورتی قبل از پایان مکالمه.

تعهد به امنیت

آنها از شرکت است که شما در نهایت انتخاب می کنید باید تعهد تزلزل ناپذیر به خنثی کردن دستکاری کد یکپارچگی و همچنین جلوگیری از استفاده غیر مجاز از نرم افزار است که عامل اصلی را برای رانندگی درآمد. این است که با توجه به بسیاری از شرکت ها برای خود خط پایین مال شما نیست. زمانی که مصاحبه با آنها را به شما'll ببینید آنهایی که با هدف زندگی خود را ساده تر ایستادگی کردن از آنهایی که فقط می خواهند به خط جیب خود.

سادگی

می توانید آنها ارائه مجوز مدیریت از یک API در Unix / Linux, Windows, Mac OS X و جاوا? کلیدی در اینجا این است که از یک API. گفت: به اندازه کافی.

انعطاف پذیری

آنها قادر به صدور مجوز استقرار مدل موثر هستند که برای خود زمان پایان دادن به کاربران و امکانات جدید به عنوان کسب و کار شما رشد می کند ؟ رشد چیز خوبی است اما شما می خواهید برای اطمینان از که شما مجوز مدیریت شریک می تواند رسیدگی به این قدرت و حجم تقاضا در کنار شما.

ارزش

آیا تعهد خود را به یک معماری باز اجازه می دهد تا همکاران به گسترش ارزش باور نکردنی برای شما با ساخت این محصولات افزودنی (مانند مجوز استفاده از گزارش نویسندگان) مقرون به صرفه است ؟ اجازه دهید's آن صورت شما نیاز به یک مقدار زیادی بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را. قیمت سنگ آهن در بازار doesn't کمک به کسب و کار است که's به دنبال رشد هوشمند در راه است.

تهیه کردن به نیازهای خاص خود را

می توانید آنها / شما تغییر کلید مجوز و آن را ممکن است برای تغییر اندازه و دامنه این مدل مجوز اعطای خود را برای ارائه خدمات سفارشی? نرم افزار خود را منحصر به فرد است; بنابراین آن را باید چنین رفتار شود. بنابراین این مهم است که مجوز خود را مدیریت شریک نرم افزار می توانید خود را منحصر به فرد محصول.
پشتیبانی

برخی از کاربران نهایی به ISV's برای پشتیبانی با این حال اگر لازم باشد می تواند مجوز خود را مدیریت شریک ارائه پشتیبانی به شکل قابل توسعه دهنده's کیت, انجمن, ایمیل و خبرنامه به ماندن بگیرید پهلو به پهلو از روند تغییر در صنعت به عنوان به خوبی به عنوان پایه آموزش.

در نهایت این شرکت است که شما در نهایت انتخاب می کنید باید یک تعهد برای خنثی کردن دستکاری و همچنین جلوگیری از استفاده غیر مجاز از نرم افزار است که یک عامل اضافی برای رانندگی درآمد.

[ad_2]